#STYLEEXPLOSION ARBA KOKIE BATAI YRA MADINGI ŠĮ RUDENĮ?

2018 rugsėjo 16 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

Niekam nėra paslaptis, kad dviračio jau neišrasi. Mados ratas nuolatos sukasi ir pamirštos tendencijos vėl ir vėl sugrįžta su trenksmu. Šį sezoną išimčių nerasta: į mados olimpą sugrįžo 90-ieji! Ta proga Deichmann pakvietė mus į naujų avalynės tendencijų pristatymo renginį, kurio metu susipažinome su 90-ųjų įkvėptu stiliumi. Galiu pasakyti, kad renginio metu 100 proc. pavyko pasinerti į to dešimtmečio atmosferą, kadangi ne tik apžiūrėjome naują kolekciją, bet ir pasimatavome 90-ųjų stiliaus drabužius bei sukūrėme sau įvaizdžius. Kaip matote iš nuotraukų, į renginio erdvę įžengiau su odine striuke, sijonu ir juodais batais, o vėliau šiek tiek pakeičiau stilių: odinę striukę pakeitė ryškiai mėlynas oversized džinsinis švarkelis, sijoną – juodos kulotės su raudonais bučiniais, o paprastus juodus batus – baltos spalvos aulinukai su “kitten” kulniuku. Taip pat įvaizdį papildžiau katės formos akiniais baltu rėmeliu! Renginio nuotaika išties buvo puiki ir vakaras nusisekė. O kaip su tokiu įvaizdžiu vakaras galėtų nepatikti?! Net kartu su merginomis spėjome pašokti!

Bet grįžtam prie batų. Taigi, kokie batai yra madingi šį rudenį?

  1. Batai su “Spicy Girls” stiliaus platforma. Kažkas naujo ir praeitą sezoną nematyto – sportbačiai su didžiule platforma. Nors sprendimas yra drąsioms asmenybėms, bet atrodo iš tikrųjų labai gerai. O neaukštoms merginoms čia išvis a-mus-to-have.
  2. “Tėčio” stiliaus “bjaurūs” sportbačiai, t.y. ugly sneakers. Jie vis dar tokie pat madingi, kaip ir buvo praeitą sezoną, tik dabar pasirinkimas yra kur kas platesnis. Jeigu norėjote įsigyti tokio stiliaus sportbačius, tai patariu pasiskubinti, nes mados traukinys ilgai dvejojančių nelaukia!
  3. Batai su “kitten” stiliaus kulniuku. Puikus sprendimas toms, kurios nori elegancijos ir patogumo – kulnas nedidelis, bet atrodo išties elegantiškai. Pati įsigyti batelių ar aulinukų su “kitten” kulniuku neplanavau, tačiau renginio fotosesijai pasirinkau būtent juos. Ir žinot ką? Man labai patiko!
  4. Viskas, kas su gyvūnų raštu. Šį sezoną gyvūnų raštai yra visur, taip pat ir avalynėje. Ar tai būtų sportiniai bateliai, ar aulinukai, ar aukštakulniai – viskas gerai, jei yra gyvūno rašto arba su gyvūno rašto elementais.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×