SUKNELĖ NUGALĖTOJA – KAI NEŽINAI, KĄ APSIRENGTI

2018 birželio 27 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

suknelė Zaful/ batai Deichmann/ rankinė Lindex/ auskarai Zara/ akiniai Zerouv


Sveiki! Šiandien noriu papasakoti apie suknelę. Apie suknelę nugalėtoja. Kodėl man tai yra suknelė nugalėtoja? Nes man tai yra tobula vasaros suknelė, su kuria niekada neprašausi. Medžiaga labai lengva, kirpimas nevaržo jokių judesių, o apnuoginti pečiai ir skeltukai iš abiejų šonų suteikia įvaizdžiui elegantiškumo. Ši suknelė yra universali. Puikiai įsivaizduoju save su ja tiek kur nors Graikijoje besivaikščiodama kokio vakarinio kurortinio miesto senamiesčio gatvėmis, tiek einant į paplūdimį ir bėgiojant smėlėta Viduržemio jūros pakrante, tiek paprasčiausiai einant pasėdėti ant žolytės į parką ar prie ežero paskaityti knygą.

Šį kartą nusprendžiau pasirinkti puošnesnį variantą ir prie suknelės derinau gėlės formos masyvius auskarus, apvalius akinius, šviesią rankinę ir prie jos derančias įspiriamas basutes. Nusiimu auskarus – jau galima eiti į parką. Palieku šią rankinę namie ir imu krepšelį ar kokią pintą didelę rankinę – galima eiti į paplūdimį. Vos kelios detalės ir jau gaunasi visai kitoks įvaizdis! Išvada tokia, kad ši suknelė yra tinkama visur ir visada. Jau žinau, kad būtinai imsiu ją su savimi į kelionę. Sutaupyti vietą lagamine, kad tilptų daugiau lauktuvių, visada smagu!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×