SUKNELĖS IR AULINUKAI

2019 liepos 22 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip laikotės? Aš tai puikiai! Jau visai greitai pagaliau iškeliausiu atostogauti, nes praeitos mano atostogos, kurias praleidau Sankt Peterburge, buvo itin aktyvios, tad pailsėti pavyko tik emociškai. Šį kartą atostogausiu kaip tikras tinginys – mėgausiuosi saulės vonioms, šilta jūra, skaniu maistu bei visokiomis kitomis pramogomis. Na o kol kas aš esu vis dar Vilniuje ir prieš atostoginių įrašų maratoną noriu pasidalinti savo stiliaus eksperimentais. Šį kartą nusprendžiau paprieštarauti sau pačiai ir įrodyti, kad aulinukai tikrai nėra vien rudeniui, žiemai ir pavasariui skirta avalynė, bet kuo puikiausiai gali būti sėkmingai derinami ir vasarą! Ir ne tomis dienomis, kai vasara labiau panaši į rudenį, o tada, kai iš tikrųjų jaučiasi vasara, lauke karšta ir norisi nešioti tik sukneles. Šiandien dalinuosi dviem deriniais su skirtingomis suknelėmis ir tais pačiai aulinukais, kuriuos gavau dovanų iš Bussola.

Šie balti aulinukai yra paprastumo ir elegancijos įsikūnijimas. Įdomus jų dizainas ir raštas suteikia visam įvaizdžiui unikalumo, o pačius aulinukus galima avėti bet kokio sezono metu, derinant su įvairiais drabužiais bei aksesuarais, tačiau vis dėlto geriausiai žiūrisi su romantika dvelkiančiais įvaizdžiais. Be to, jie yra siuvinėti rankomis, pagaminti iš aukštos kokybės odos ir yra be galo lengvi. Ir, kas svarbiausia asmeniškai man, yra neslidūs, labai minkšti ir visiškai netrina kojų, net ir esant tikriems karščiams. Argi čia ne idealus pasirinkimas vasarai?

džinsinis švarkelis Vero Moda iš Newmood.lt/ suknelė Mohito/ skrybėlė Deichmann/ batai Bussola


Šiek tiek vėsesnei vasaros dienai arba vakarui puikus pasirinkimas yra laisvo kirpimo juoda taškuota suknelė, kuria net nesimatavus įsigijau mėnesio pradžioje būdama Varšuvoje. Laiko apsipirkimui turėjome vos valanda laiko, todėl laiko ilgai vaikščioti ir galvoti neturėjau: įžengiau į parduotuvę, padariau nedidelį ratą, pamačiau kas patiko, pasiėmiau, nuėjau prie kasos. Ir su visais tokiu spontanišku būdu įsigytais drabužiai bei batai pataikiau tiesiai į 10-tuką! Taip pat viršaus užsimečiau naują mėgstamiausią džinsinį švarkelį iš Newmood. Iš aksesuarų – pinta skrybėlė ir maišelis, kurį parsivežiau iš Garnier PR renginio, o ant kojų – minėti auliniai batai.

džinsinis švarkelis Zara/ suknelė Lindex/ rankinė Mango/ batai Bussola/ diržas Stradivarius/ laikrodis Daniel Wellington/ akiniai Zara


Antrą variantą pasirinkau dienai gamtoje. Prie tų pačių aulinukų derinau ilgą baltą sarafaną-suknelę, kurią įsigijau prieš gerą mėnesį su mintimi, kad tai yra mano tobula atostogų suknelė. Atostogų dar reikia šiek tiek palaukti, o suknelę išsitraukiau iš spintos praeitą sekmadienį, kuomet kartu su Aliona važiavome praleisti saulėtą dieną prie ežero. Liemenį paryškinau per išpardavimą neplanuotai prigriebtu diržu, ant riešo užsidėjau Daniel Wellington laikrodį su rudos spalvos dirželiu, ant pečiu užsimečiau šviesų džinsinį švarkelį, o ant peties užsimečiau praeitą vasarą įsigytą rankinę, kuri jau antrus metus yra užkariavusi mano širdį. Prie šio įvaizdžiai idealiai tiko mano Bussola aulinukai, todėl net negalvodama išsitraukiau iš spintos būtent juos.

O ką jūs manote apie suknelės ir aulinukų kombinaciją vasarą? Aš ryžtumėtės tokiam stiliaus iššūkiui?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×