SVEČIUOSE PAS L’OCCITANE

2018 vasario 18 in Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Kadangi nuo šių metų pradžios darbo dienas aš leidžiu Rygoje, o savaitgaliais, kai būnu Vilniuje, stengiuosi kuo daugiau visko padaryti. Praeitas šeštadienio rytas prasidėjo gana ankstyvai, kaip šeštadieniui. Teko atsikelti 8 val ryto, greitai susiruošti ir keliauti į p/c Europa esančią L’Occitane parduotuvę. Mane pakvietė rankų masažo procedūrai bei artimiau susipažinti su šio prekinio ženklo kvapalų asortimentu ir išsirinkti labiausiai patikusius kvepalus, kurie atitektų man kaip dovana. Su L’Occitane esu pažįstama tikrai ne vienerius metus, tačiau visada smagu iš naujo atrasti seniau atrastus pasaulius.

Kalbant apie L’Occitane kvepalus, tai čia galima pasakoti ir pasakoti. L‘Occitane kvepalai moterims apima plačią kvapnių natų gamą kiekvienos skoniui: gaivūs ir citrusiniai, romantiški ir intensyvūs, gėliniai ir subtilūs, šilti ir elegantiški. Be to, jei parašyta, kad kvepalai yra rožių kvapo, tai jie ir iš tikrųjų kvepės, kaip tikros rožės. Išsirinkti mėgstamiausius man tikrai buvo lengva, kadangi mėgstu stiprius, solidžius aromatus su charakteriu. Iš visos kvapų galybės mane labiausiai sužavėjo klasikinė Les Classiques kolekcija, kurią sudaro trys kvapai: Ambre, D’iparie ir 4 Voleurs. Visi kvapai išskirtiniai ir nebūdingi jokiems kietiems prekiniams ženklams, kadangi turi savyje tą savitumą, kurio neatimsi. Rinkausi tarp D’iparie ir Ambre, bet išsirinkau vis dėlto D’iparie. L’Occitane šį aromatą apibūdina taip: “Įsivaizduokite paslaptingą vietą, senovinį miestą, kuriame karaliauja rytietiški aromatai. Miesto sienas degina saulė, kuri dar labiau sustiprina smilkalų ir miros aromato dvelksmą. Ingredientai, kurie į Viduržemio jūros šalis atkeliavo senuoju smilkalų keliu, susiliejo tarpusavy ir taip gimė nepaprastas, paslaptingas Eau d’Iparie aromatas”. Jis yra iš rytietiškų, medienos kvapų šeimos, todėl pagal sezoniškumą labiausiai tinka rudeniui ir žiemai. Kvapas yra stiprus, moteriškas ir išskirtinis – būtent toks, kokiems aš teikiu pirmenybę. Tiesa, toks kvapas nepatiks kiekvienam, nes yra labai specifinis. 75 ml kainuoja 59 eur. Šiais kvepalais kvepinuosi jau daugiau nei savaitę ir galiu pasakyti, kad nei kiek nenuvylė. Po tokios sėkmingos patirties ir ateityje pažadu sau nepamiršti L’Occitane, kaip puikių kvepalų atstovą. O ar jums teko bandyti kokius nors L‘Occitane kvepalus?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×