ŠVENTINIO MAKIAŽO MĖGSTAMIAUSI | 2017

Ho ho ho! Šventės jau įsibėgėjo, o aš gyvenu švenčių nuotaikomis. Kaip jau kažkada minėjau, per šventes man labiausiai norisi puoštis ir dažytis. Ir ne tik per pačias šventes, bet ir visą šventinį laikotarpį, pradedant nuo gruodžio pradžios ir iki sausio vidurio. Tinkama apranga ir makiažas padeda pajusti tą neapsakomą atmosferą ir net pats paprasčiausias raudonas lūpdažis ar blizgūs šešėliai sugeba pakelti nuotaiką ir įkvėpti. Na, bent jau man tinkamos makiažo priemonės tikrai visada pakelia nuotaiką. Šventinio laikotarpio niekaip neįsivaizduoju be raudono lūpdažio, švytinčios veido odos ir blizgių šešėlių, todėl šiandien dalinuosi savo šių metų pačiomis mėgstamiausiomis šventinio makiažo priemonėmis, kurias naudojau visą gruodžio mėnesį tiek atskirai, tiek kartu. Pradedam!SMASHBOX SPOTLIGHT PALETTE ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANČIŲ PRIEMINIŲ PALETĖ (PEARL)

Kokia šventė be tobulos švytėjimo suteikiančios priemonės? Aš, aišku, juokauju, bet tame yra ir dalis tiesos. Švytėjimo suteikiančias priemones naudoju bene kasdien (nenaudoju tik kai pramiegu ir spėju užmaskuoti tik paakius ir paryškinti antakius), tačiau rudenį ir žiemą joms skiriu daugiau dėmesio nei vasarą ir pavasarį. Šį gruodį daugiausiai naudojau šią Smashbox švytėjimą suteikiančių priemonių paletę, kurioje yra net trys skirtingi atspalviai: vienas auksinis, kitas švelniai rožinis, o trečias irgi švelniai rožinis, bet su stambesniais blizgučiais. Ši paletė yra tinkama tiek kasdieniam, tiek proginiam makiažui. Su ja tikrai švytėsite ir neliksite nepastebėta!

MAYBELLINE COLOR SENSATIONAL MATTE METALLIC LŪPŲ DAŽAI (20 HOT LAVA)

Taip, matinis raudonas lūpdažis yra tikra klasika, bet būtent dėl šios priežasties paprastų matini raudonų lūpų dažų neįtraukiau į šį sąrašą. Matinius lūpų dažus naudojame ištisus metus, tinkamai progai pasitaikius, bet metaliniams raudoniems lūpų dažams tinka tik gruodžio mėnuo. Šie metalinio efekto Maybelline lūpų dažai mūsų rinkoje pasirodė rudenį, bet aš pirmą kartą pasidažiau jais tik prasidėjus Kalėdų karštinei. Tai yra puiki alternatyvi matiniam lūpdažiui, kadangi šio metalinio efektas yra kur kas įdomesnis, o spalva išskirtinė. Puikus sprendimas Kalėdų vakarėliams, Kalėdoms bei 2018 metų sutikimui.

MAKE UP FACTORY JUST PIGMENTS BIRŪS PIGMENTAI (18 REAL GOLD, 27 GOLDEN PINK, 10 PURE WHITE)

Šiuos Make Up Factory birius pigmentus gavau praeitų metų gruodį ir naudojau visą žiemą. Šiais metais vėl grįžau prie jų, kadangi jokie kiti šešėliai taip nuostabiai ant vokų neblizga. Ypatingai mėgtu naudoti rožinę spalvą, kuri savyje turi ir auksinių dalelių. Kai neturiu laiko ir noro žaisti su šešėliais, tai tiesiog dengiu voką vienu atspalviu, o kai turiu daugiau laiko ir noro pažaisti su akių makiažu, tai voko raukšle paryškinu su šviesiai rudu matiniu šešėliu, visą voko plotą dengiu pasirinkta pigmentu spalva (rožine arba auksine), o vidinius akių kampučius paryškinu su baltos spalvos pigmentu.

SMASHBOX PHOTO FINISH FOUNDATION PRIMER MAKIAŽO BAZĖ (RADIANCE)

Smashbox garsėja savo makiažo bazėmis. Pati savo kosmetikos kolekcijoje turiu ir naudoju net 3, bet šiuo metu dažniausiai naudoju būtent šį. Jis suteikia veido odai papildomo švytėjimo. Aš naudoju jį prieš makiažo pagrindą tam, kad oda atrodytų lyg spindėtų iš vidausa. Kasdieniam makiažui tikrai ne visada naudoju bazę, bet proginiam ar šventiniam – visada.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DUO CHROMATIC ŠVYTĖJIMĄ SUTEIKIANTI PRIEMONĖ (TWILIGHT TINT)

Paskutinėje vietoje yra Nyx Professional Makeup Duo Chromatic švytėjimą suteikianti priemonė, kuri yra tiesiog “in your face”. Tai yra pati ryškiausia priemonė iš visų mano bandytų, tad ją naudoju tik išskirtiniais atvejais: renginiams, vakarėliams ir šventėms.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.