TIKRO KARŠTO ŠOKOLADO RECEPTAS

2017 gruodžio 11 in Įkvėpimas, Maistas - Komentarų nėra

Sveiki! Išpuolė tikrai labai intensyvi ir įvykių pilna savaitė, todėl laiko prisėsti prie kompiuterio ir parašyti bent porą įrašų tiesiog nebuvo. Taisau situaciją ir šiandien dalinuosi labai man nebūdingu įrašu – receptu. Pati nemėgstu gaminti ir gaminu ganėtinai retai, tačiau, šventėms artėjant, vis dažniau atsirandu virtuvėje ir šį bei tą gaminu. Šiandien dalinuosi karšto šokoladu receptu, kadangi kokios Kalėdos be tikro karšto šokolado? Dauguma mėgstančių pasmaližiauti dievina karštą šokoladą, kadangi tai ne tik labai skanus ir itin kaloringas gėrimas, bet taip pat pasižymi ir teigiamomis savybėmis. Be to, termiškai apdorojant šokoladą, jame išlieka visi vitaminai (A, B, C, D ir E), o puodelis karšto šokolado yra geriausias vaistas nuo depresijos.

Ko jums reikės?

  • 100 g juodo šokolado
  • 250 ml 10 proc. riebumo grietinėlės
  • 1-2 valgomųjų šaukštų vandens
  • cukraus pagal skonį
  • Zefyriukai, plakta grietinėlė ar bet kas, ką jūs mėgstate, irgi pagal skonį

Sulaužykite šokoladą mažais gabaliukais, suberkite šokoladą į nedidelį puodą, pastatykite ant vidutinės ugnies, įpilkite vandens ir kaitinkite kol šokoladas visiškai ištirps. Atskirame puode kaitinkite grietinėlę (aš tiesiog įpyliau grietinėlę į puodelį ir 2 min. pastačiau į mikrobangę). Vėliau grietinėlę įpilkite į šokoladą, gerai išmaišykite ir tuomet viską šiek tiek suplakite (aš naudojau pieno putų plakiklį). Ir viskas! Gėrimas tikrai nėra dietinis, bet užtat labai skanus ir šildantis širdį. Skanaus!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×