TOBULO KARŠTO VYNO RECEPTAS

2017 gruodžio 16 in Maistas - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip laikotės? Ar jau jaučiate kalėdinę karštligę? Jau dalinausi karšto šokolado receptu čia, o šiandien noriu pasidalinti pačio paprasčiausio karšto vyno receptu. Kokia žiema be karšto vyno? Dievinu šį gėrimą ir žiemos metu mėgaujuos juo bent kartą per savaitę. Iš tikrųjų pirmi karšto vyno receptai atsirado dar Senovės Romoje, o vėliau šį gėrimą pamėgo ir viduramžių Europos gyventojai. Šiandien karštą vyną mes pripratę gaminti bei gerti žiemą ir per Kalėdas. Karštam vynui pagaminti geriausiai tinka raudonas sausas ir pusiau sausas vynai. Tai yra alkoholinis gėrimas, tačiau laipsnių jame gali būti daugiau arba mažiau, pavyzdžiui, Vokietijoje karštame vyne negali būti mažiau nei 7% spirito. Aš dažniausiai užsisakau puodelį karšto vyno kavinėse, restoranuose arba lauke prie eglutes, tačiau jį galima lengvai pasigaminti ir namie. Yra du variantai recepto: su vandeniu ir be vandens. Šiandien aš noriu pasidalinti karšto vyno receptu be vandens. Pradedam!

Ko jums reikės?

  • 1 butelio sauso raudono vyno (700 ml)
  • 1 pakelio prieskonių karštam vynui
  • 2 apelsinų
  • 1 nedidelės citrinos
  • 2 valgomųjų šaukštų cukraus (arba medaus)

Vyną įpilkite į puodą, tuomet įberkite visus prieskonius iš maišelio, išspauskite sultis iš citrinos, įdėkite supjaustytus apelsinų gabaliukus bei cukrų. Vyną kaitinkite ant ugnies nepamiršdami karts nuo karto pamaišyti kol nedings balta puta, kuri atsiranda nuo prieskonių. Vėliau nuimkite nuo ugnies ir palaikykite apie 15-20 minučių po dangčiu. Štai ir viskas!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×