TOTAL TEMPTATION IŠ MAYBELLINE NY: KĄ VERTA ĮSIGYTI?

2018 rugpjūčio 3 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien noriu aptarti naujienas iš Maybelline New York – Total Temptation liniją. Savo susipažinimą su Total Temptation liniją pradėjau dar žiemą nuo rožinio Total Temptation blakstienų tušo. Per tą laiką Total Temptation šeima sulaukė pagausėjimo: atsirado šešėlių ir švytėjimo suteikiančių priemonių paletę, antakių pieštukai ir vandeniui atsparus Total Temptation tušas. Buvau įsimylėjusi tušą rožinėje pakuotėje, todėl labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad linija plečiasi. Viską jau spėjau senokai išbandyti ir panaudoti porą mėnesių, todėl nuomonė jau yra galutinai susiformavusi ir galiu drąsiai dalinti savo įžvalgomis su jumis. Kas man labiausiai patiko iš šios be galo mielos rožinės Total Temptation linijos? Kas sėkmingai apsigyveno pas mane kosmetinėje, o kas yra naudojamas/naudojama rečiau? Skaitykite toliau!

TOTAL TEMPTATION BROW DEFINER ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

Pasak Maybelline New York: “Su naująja Maybelline Total Temptation antakių pieštukų kolekcija sukursite minkštų, natūraliai atrodančių ir puikiai suformuotų antakių efektą! Savybės: du antgaliai, natūraliai atrodančių antakių efektas, lašo formos antgalis, kad galėtumėte pasiekti ypatingą tikslumą ir antakiai efektyviai užpildomi. Vienas pieštuko antgalis suteikia spalvą bei kontūrą, kitas padeda sušukuoti antakius prieš ir po dažymo bei paskirstyti nubrėžtas linijas.”

Aš naudoju Medium Brown spalvą. Šis antakių pieštukas man patinka. Pastarąjį mėnesį naudojau jį praktiškai kasdien. Man labai patinka pieštukai, kurių tekstūra yra labai minkšta ir vaškinė, kadangi tokie pieštukai tiesiog slysta palei antakį, užpildo visos tarpelius, suteikia norimą formą, bet neišplėšia plaukelių, kaip man asmeniškai būna su kietesniais antakių pieštukais (ar aš čia viena tokia?). Rezultatas gaunasi natūralus, puikiai tinkantis kasdien. Minusas – nėra ilgai išliekantis, todėl geriau dienos bėgyje neliesti ir jokių būdu netrinti antakių. Turiu nuojauta, kad ant riebios odos jis laikysis dar trumpiau. Aš ant viršaus dar papildomai užtepu antakių gelio.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: apie 7 eur

TOTAL TEMPTATION AKIŲ ŠEŠĖLIŲ IR ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANČIŲ PRIEMONIŲ PALETĖ

Pasak Maybelline New York: “Akių šešėlių ir skaistalų paletėje Maybelline Total Temptation rasite 8 atspalvių šešėlių ir 2 atspalvių skaistalų, kurie padės sukurti idealų įvaizdį kasdien. Įvairūs žėrintys ir kintantys atspalviai tinka visų atspalvių odai.”

Sunku surasti mass market’e išties kokybiškus šešėlius. Maybelline garsėja tušais, makiažo pagrindais, maskuokliais, lūpų priemonėmis, bet tikrai ne akių šešėliais. Išskirtis iš šio dėsnio yra mano pamėgta ir jau beveik sunaudota Gigi Hadid kolekcijos paletė, apie kurią pasakojau čia. Neseniai pasirodė ši Total Temptation paletė, bet prieš ją pabandant, aš jau buvau seniai peržiūrėjus kelias YouTube apžvalgas. Atsiliepimai nebuvo neigiami. Nors nebuvo labai ir teigiami. Na, tokie vidutiniški. Kaip yra iš tikrųjų? Šešėlių pigmentacija yra vidutinė. Ryškaus makiažo su ja tikrai nepadarysi, bet naudojant kasdien paprastam įvaizdžiui sukurti tai yra tinkamas variantas. Iš pradžių nesupratau tų bangelių, nes man jos trukdė pasiimti daugiau produkto ant šepetėlio, bet po kelių kartų pripratau. Dedu pliusą, kad šešėliai nėra labai byrantys, lengvai sklaidosi, užtepus ant vokų,  atrodo tvarkingai. Bet labiausiai mane sužavėjo švytėjimo suteikianti priemonė – šampano spalvos! Yra gana intensyvi, bet ne per daug. Blizgučių joje yra, bet ant veido jų nesimato ir gaunasi šlapios odos efektas. Sklaidosi lengvai ir laikosi visą dieną. Jei šešėlius iš šios paletės naudodavau kas antrą dieną, tai švytėjimo suteikiančią priemonę – kasdien.

Mano įvertinimas: 3/5

Kaina: apie 15 eur

TOTAL TEMPTATION WATERPROOF BLAKSTIENŲ TUŠAS

Pasak Maybelline New York: “Patentuotas Lash CatcherTM šepetėlis po tris šerelius kiekvienai blakstienai, kad nebūtų praleista nė viena: sugauna, padengia ir nesulipina – kad blakstienos atrodytų storesnės ir itin koketiškos. Atsparus vandeniui. Momentinė apimtis be gumulėlių. Tinkamas naudoti nešiojančioms kontaktinius lęšius, oftalmologiškai patikrintas.”

Dievinu šį blakstienų tušą! Labai mėgstu paprastą versiją rožinėje pakuotėje, bet bijojau, kad vandeniui atsparus nebus toks pats tobulas. Dažnai nutinka, kai vandeniui atspari versija yra žymiai prastesnė už įprastą, bet šiuo atveju viskas yra kitaip ir vandeniui atspari versija yra tokia pat tobula. Naudojau visų atostogų metu ir įsitikinau, kad tai tobulas tušas! Pakelia blakstienas, suteikia apimties, prailgina, neatsispausdina net esant didžiausiems karščiams, atlaikė net ir ilgus šokinėjimus per bangas. O dar tas kokosų kvapas!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 11 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×