TRYS L’OREAL PARIS NAUJIENOS, KURIOS PAVERGĖ MANO ŠIRDĮ

2019 gegužės 25 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Ir vėl grįžtame prie pokalbių apie dekoratyvinę kosmetiką. Ši tema man yra labai artima, nes tiek pati iš dalies dirbu šioje srityje, tiek galėčiau įvardinti makiažą kaip vieną iš malonumą teikiančių kasdienių ritualų. Visai neseniai apžvelgiau Catrice naujienas čia, o šiandien noriu skirti dėmesio 3 L‘Oreal Paris dekoratyvinės kosmetikos naujienoms. Tiesa, užbėgant šiek tiek įvykiams už akių, noriu pažymėtu, kad šias tris naujienas naudoju jau virš mėnesio (praktiškai kasdien) ir visos trys yra mano mėgstamiausios. Kodėl jos patinka man ir kodėl gali patikti arba nepatikti jums?

L’ORÉAL PARIS INFAILLIBLE MORE THAN CONCEALER MASKUOKLIS

Pasak L’Oréal Paris: „Pristatome L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer – bet kurioje situacijoje praverčiantį gelbėtoją, gerokai pranokstantį įprasto maskuoklio galimybių ribas. Ši makiažo priemonė, pasižyminti neįprastai dideliu aplikatoriumi ir elastinga formule, suteikia 24 valandų maskuojamąjį padengimą, kuris visuomet atrodo ypač natūraliai ir niekados kaip odą apsunkinanti kaukė. Be to, jis ne tik paslepia tamsius paakius ir smulkius odos netobulumus, tačiau gali būti naudojamas ir visai veido odai padengti. Maksi maskuoklis arba mini makiažo pagrindas – Jūsų pasirinkimas.“

Man asmeniškai šis maskuoklis šiuo metu yra nr. 1. Nors panaudojus pirmą kartą, nuomonė buvo dvejopa, bet po 2, 3 ir 4 panaudojimų negalėjau apie jį pamiršti. Jo tekstūra yra tiršta, prisotinta pigmento, todėl maskuojamosios savybės išties atima žadą – patamsėjusių paakių kaip nebūta. Jeigu neužfiksuosite biria arba presuota pudra, subėgs į raukšleles, bet tai būdinga 90 proc. maskuoklių. Aplikatorius išties didžiulis, bet po kelių panaudojimų prie jo pripratau ir jau neįsivaizduoju kaip gali būti kitaip. Aprašyme buvo minėta, kad galima naudoti kaip maksi maskuoklį arba kaip mini makiažo pagrindą. Aš naudoju ir taip, ir taip, priklausomai nuo nuotaikos. Jeigu noriu lengvo ir greito makiažo, tai imu 327 Cahsmere atspalvį ir drėgnos makiažo kempinėlės pagalba padengiu visą veidą. Ir, kas svarbiausia, padengimas gaunasi lengvas, natūralus ir idealiai tinkantis kasdienai. Jau žinau ką imsiu į artėjančią kelionę, kad sutaupyčiau vietos lagamine! Jeigu noriu pilno padengimo, tai naudoju L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear makiažo pagrindo 115 Porcelain atspalvį visam veidui padengti, o paakiams ir iškiliausioms veido dalims iššviesnti naudoju Infaillible More Than Concealer maskuoklio 323 Fawn atspalvį, kuris idealiai tam tinka. Tiesa, parduotuvių lentynose yra šio dvigubai pigesnis atitikmuo, t.y. Makeup Revolution Conceal and Define maskuoklis, bet Makeup Revolution mes gauname tik 4 gramus priemonės, o L’Oréal Paris – net 11 ml! Iš minusų, tai perspėju, kad labai sausai odai šis maskuoklis bus per sunkus ir sausins odą. Taip pat gali netikti ir brandžiai odai.

L’ORÉAL PARIS UNBELIEVA‘BROW ANTAKIŲ GELIS

Pasak L’Oréal Paris: „Atraskite Unbelieva’Brow – naują pažangų būdą per 90 sekundžių sukurti dvi dienas išliekantį tobulų antakių įvaizdį ir pabrėžti savo išskirtinį stilių. Su greitai džiūstančia formule ir nuo klaidų apsaugančiomis priemonėmis savo nuostabius antakių linkius suformuosite trimis paprastais žingsneliais, tereikės tik šio stilingo buteliuko. Veiksminga antakiams, bet švelni odai, Unbelieva’Brow’s ypačgreitai džiūstanti formulė pasižymi lengva geline tekstūra, kuri be jokių korekcijų išlieka kelias dienas. Ši netepli, nenusitrinanti ir vandeniui atspari priemonė gali atlaikyti bet kuriuos Jums gyvenimo siunčiamus išbandymus.“

Tai yra Wunderbrow analogas, kurio man niekada neteko išbandyti. Bet užtat teko išbandyti Unbelieva‘Brow! Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad procesas sudėtingas (užtepti su vienu šepetėliu, suformuoti su kitu ir sušukuoti su trečiu), bet man priprasti pavyko jau po antro karto ir nuo to laiko visada, kai noriu natūraliai atrodančių, tobulos formos ir spalvos antakių, kurie išsilaikytų ypatingai ilgai, tai renkuosi būtent Unbelieva’Brow 104 Сhatain atspalvį. Svarbiausia yra parinkti tinkamą atspalvį ir nepadauginti priemonės, nes vis dėlto mažiau yra daugiau! Priemonė laikosi porą dienų: pirmą dieną antakiai atrodo kaip nuotraukoje, o antrą dieną lieka šiek tiek atspalvio ir aš tiesiog ant viršaus užsitepu šiek tiek antakių gelio.

L’ORÉAL PARIS ROUGE SIGNATURE MATINIAI LŪPŲ DAŽAI

Pasak L’Oréal Paris: „Pasitikite Rouge Signature, unikalios, odai kvėpuoti leidžiančios formulės lūpų laką, įkūnijantį nenorą taikstytis su kompromisais. Šis ypač gausiai pigmentų prisotintas lakas lūpoms dovanoja pojūtį, lyg jos būtų nedažytos, tad galite jaustis laisvai ir mėgautis savo tobula diena. Ši makiažo priemonė puikiai perteikia L’Oréal Paris esmę: modernią, stiprią ir laisvą paryžietišką dvasią. Naujos kartos moterų žinutė skambi ir aiški – mažiau yra daugiau. Mažiau pertekliaus, daugiau įspūdžio. Pats metas palikti neišdildomą žymę.“

Aprašymas kalba pats už save – šie skysti lūpų dažai visai nesijaučia ant lūpų, bet suteikia joms sodrią ir ilgai išliekančią spalvą. Palyginus su Maybelline New York Matte Ink, Rouge Signature tekstūra yra žymiai legvesnė, bet išsilaikymas ir atsparumas kavos bei arbatos gėrimui ne toks stublinantis – atsispausdina ant puodelio. Aš dievinu I explore atspalvį, kuris yra ką tik užteptas ant mano lūpų višutinėje nuotraukoje, ir raudoną. Šis lūpų lakas-skysti dažai šiuo metu mano go-to ir manau, kad toliau visą vasarą juos naudosiu. Vasaros metu nemėgstu sunkesnės tekstūros lūpų priemonių, bet ryškių lūpų kartais norisi, tad Rouge Signature yra puikus variantas – lengva tekstūra ir sodrūs atspalviai!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×