TWO WAYS TO STYLE: GRUBŪS BATAI MERGAITIŠKAI

2019 vasario 18 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Labas rytas! Šį kartą sveikinuosi su jumis antradienio popietę, kas man nei kiek nėra būdinga. Ar teko pastebėti, kad dažnai vyrauja nuomonė, jog grubaus stiliaus avalynė tinka tik paaugliams. Tačiau, mano nuomone, kiekviena mergina ir moteris gali lengvai prisijaukinti „combat“ grubių aulinukų stiliaus avalynę, kuri jau ne pirmus metus iš eilės karaliauja mados olimpe. Kaip žinia, grubių kerzų stiliaus „combat“ batai „numigravo“ iš karo aprangos į mados olimpą ganėtinai seniai. Iš pradžių ši avalynė pasižymėjo didele paklausa tarp kareivių, policininkų ir gamyklų darbuotojų, o laikui bėgant grubius batus pamilo įvairios tarp jaunimo populiarios subkultūros, o vėliau – ir stileivos. Šiandien parduotuvių lentynose galite rasti begales „combat“ batų variacijų, todėl išties svarbu mokėti juos derinti. Tiesa, apie grubių batų derinimą jau esu neseniai kalbėjus Deichmann „Shoe Love“ tinklaraštyje čia.

Aš nesu mergaitiška mergaitė asmeninio stiliaus atžvilgiu. Taip, kartais man tikrai patinka užsidėti elegantišką suknelę ar išsitraukti iš spintos giliai paslėptus aukštakulnius. Bet tik kartais. Kasdieniame gyvenime aš teikiu pirmenybę patogumui ir renkuosi grubius aulinius batus, pavyzdžiui, šiais metais esu įsimylėjusi Dr. Martens, apie kuriuos jau esu pasakojus čia. Tačiau nesupraskite manęs neteisingai – aš dievinu sijonus ir sukneles! Taigi, kas belieka, kai mėgsti „combat“ ar panašaus stiliaus batus, tačiau negali išgyventi net savaitės be sijonų ar suknelių? Taip, derinti mergaitišką kartu su visai ne mergaitiška, t.y. grubius batus su sijonais ir suknelėmis! Šiandien aš dalinuosi su jumis dviem tokio tipo deriniais.

paltas ir palaidinė New Yorker/ suknelė ir pakabukas Stradivarius/ kepurė H&M/ rankinė Zara/ batai Dr. Martens


Pirmame derinyje grubius batus derinu su languota suknele. O tiksliau ne su suknele, o su sarafanu. Tiesa, čia esu rodžiusi, kaip derinu šį languotą sarafaną su auliniais batais virš kelių. Anas derinys buvo labai elegantiškas ir kiek primementas mokyklos laikus, o šis, dėka visai kitokio stiliaus batų, yra neįpareigojantis ir netgi sakyčiau „meniškas“. Aišku, meniškumo suteikia ne tik trumpos languotos suknelės ir grubių batų derinimas, bet ir aksesuarai: apvali skrybėlė ir rankinė-diržas, kurią šiuo atveju užsidėjau per petį.

paltas H&M/ megztinis Zara/ sijonas, kepurė ir rankinė Lindex/ batai Dr. Martens/ laikrodis Daniel Wellington


Antras derinys man asmeniškai asocijuojasi su miesto moterimi, kuri anksti keliasi, turi daug įvairių su darbu susijusių reikalų ir susitikimų mieste. Todėl jai svarbu atrodyti stilingai, bet jaustis patogiai. Šiuo atveju derinys stilingai atrodo dėl blizgančio juodo sijono, laisvo kirpimo smėlio spalvos palto ir kepurės, o už patogumą yra atsakingi batai ir, aišku, didelė rankinė, į kurią telpa ir užrašinė, ir nešiojamas kompiuteris, ir kosmetinė.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×