TWO WAYS TO STYLE: SIDDABRO SPALVOS DRABUŽIAI

Metaliniai drabužiai nenulipa nuo mados olimpo viršūnės jau kelerius metus iš eilės. Jeigu anksčiau metalo spalvos drabužiai buvo toleruojami tik vakarėliuose ar vakariniuose renginiuose, tai šiandien mados dizaineriai, o po jų ir greitos mados “atstovai” panaudoja metalinį blizgesį kurdami drabužius, skirtus kasdienam nešiojimui. Aišku, žėrėjimui pasidavė ne tik drabužiai, bet ir avalynė bei įvairiausi aksesuarai. Tokie drabužiai bei aksesuarai atkreipia į save dėmesį, nes asocijuojasi su kažkuo nežemišku ir kosmišku. Tačiau tam, kad neatrodytumėte juokingai, svarbu žinoti, kaip teisingai derinti metalinio audinio drabužius.

Geriausia derinti kokį nors metalo spalvos elementą su drabužiai bei aksesuarais ramių, neiššaukiačių atspalvių. Per daug ryškiai kartu atrodys metalinis sijonas, palaidinė, bateliai bei rankinė. Metalinė spalva yra neutralių atspalvių priešingybė, o kaip žinia priešingybės traukia viena kitą, t.y. šiuo atveju derinasi trapusavyje. Kalbant apie pačias sėkmingiausias kombinacijas, tai tobulą tandemą metalinė spalva sudarys su pilkos, juodos bei baltos spalvos drabužiais. Kartu su baltais drabužiais gaunasi puikus vasarinis įvaizdis, o su juodais – idealus variantas nuolatos užimtai, pasitikinčiai savimi moteriai. Nors sidabrinė spalva kuo puikiausiai dera ir su raudona, geltona ir mėlyna, tačiau su neutraliomis spalvomis sėkmė garantuota visada – blizgantis įvaizdžio elementas tinkamai subalansuoja įvaizdį. Šiandien aš dalinuosi savo dviem deriniais, kur parodau, kaip “saugiai”, t.y. monochromiškai, derinu metalo spalvą kasdienybėje.

striukė Miss Selfridge/ džemperis Urban Classics/ kelnės ir akiniai Lindex/ rankinė Zara/ batai Deichmann


Metalo spalvos viršus tinka bet kokio stiliaus įvaizdžiui. Derinant sidabro spalvos viršų su vienspalvėmis kelnėmis arba pieštuko formos sijonu, galima sukurti puikų ofisinį variantą. O papildžius įvaizdį keliais aksesuarais – tinkamą opciją susitikimui su draugais. Savo atveju aš derinau sidabro spalvos striukę, kas yra tikras 90-tųjų atspindys, su klasikinio kirpimo juodomis kelnėmis ir baltu “oversized” džemperiu. Įvaizdį papildžiau šviesiais kedais su sidabro spalvos detalėmis, maža rankine-diržu, kurią užsidėjau per petį, ir akiniais nuo saulės.

paltas Lindex/ džemperis Urban Classics/ sijonas New Yorker/ rankinė Zara/ batai Dr. Martens


Metalo spalvos sijoną rekomenduoju derinti su paprastais drabužiai ir jokių būdu ne su blizgančiais. Idealia kombinacija taps sidabro spalvos sijonas ir “grunge” stiliaus marškinėliai arba storas megztinis. Aš nusprendžiau tokio stiliaus sijoną derinti su jau aukščiau rodytu baltu “oversized” džemperiu, bet šį kartą ant viršaus užsidėjau juodą klasikinį paltą. Avalynės pasirinkimu tapo mylimiausi Dr. Martens, o iš aksesuaru pasirinkau tik tai juodą rankinę ir pėdkelnes, kurios iš tolo man asmeniškai šiek tiek primena sportines tampres.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.