UNLIMITED BLAKSTIENŲ TUŠAS BLAKSTIENOMS BE RIBŲ

2018 spalio 29 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Prisipažinkit, kad nėra lengva būti nustebintai nauju blakstienų tušu: visi jis atrodo panašiai, ilgina, tankina ar/ir užriečia blakstienas. Bet tik ne naujiena iš L’Oréal Paris – Unlimited blakstienas pakeliantis tušas! Jis ne tik patraukia dėmesį savo išskirtine ir paprastai blakstienų tušams nebūdinga pakuotės forma, bet ir turi 2 padėčių sulenkiamą šepetėlį, kurio pagalba pasiekiamos net ir smulkiausios bei ploniausios blakstienos vidiniuose bei išoriniuose akių kampučiuose. Aš jau pradėjau naudoti antrą pakuotę šio tušo, todėl manau, kad pats laikas pasidalinti savo patirtimi naudojant šią inovatyvią naujieną ir su jumis.

Pasak L’Oréal Paris: “Neprilygstamo ilgio riestos blakstienos! Unlimited blakstienų tušas pasižymi blakstienas pakeliančiu efektu, todėl pailgina ir užriečia kiekvieną blakstieną. Tai blakstienų tušas, kuris leidžia būti savimi ir užtikrina, kad galėtumėte susikurti norimą makiažo rezultatą be jokių apribojimų ir pastangų. Naujos kartos formulė su latekso polimerais ekstremaliai pailgina blakstienas, jos tampa neįtikėtinai ilgos ir riestos, o efektas, kurį bet kuriuo metu galite dar labiau paryškinti, išlieka ypač ilgai. Naudojimas: tiesiu šepetėliu savo viršutinėms blakstienoms suteikite pageidaujamo ilgio ir jas užrieskite. Darykite tokius pat potėpius kaip naudodama įprastą blakstienų tušą. Kad išryškintumėte smulkesnes blakstienas, šepetėlį sulenkite. Tokia šepetėlio padėtis leidžia pasiekti kiekvieną, net ir pačią smulkiausią blakstieną vidiniame ar išoriniame voko kamputyje. Rezultatas: akimirksniu užriestos, ilgos bei ryškiai juodos blakstienos.”

Man labai patiko! Šepetėlis išvis labai patogus, nes ne tik yra 2 padėčių, bet ir yra siaurėjantis, kas padeda pasiekti vidinius kampučius ir nudažyti smulkias blakstienas. Tikrai esu girdėsi, kad daugeliui tas pasisukantis šepetėlis yra nereikalinga “funkcija”, bet man taip žymiai paprasčiau padažyti blakstienas ir nieko neištepti. Pats tušas yra itin juodas ir nuo pat pirmo dažymo gerai dažo, nors su daug kuriais tušais reikia palaukti bent jau savaitę, kad tušas pradėtų normaliai dažyti. Rezultatas gaunasi tikrai nuostabus ir dramatiškas: ilgos, atskirtos ir užriestos blakstienos. Dienos bėgyje netrupa ir niekur neatsispausdina, o ir nusivalo ne taip ir sunkiai. Taip pat yra teigiama, kad yra tinkamas jautrioms akims, bet aš to patikrinti negaliu – mano akys nėra jautrios. Iš akivaizdžių minusų turiu pažymėti, kad Unlimited, kaip ir mano itin mėgstamas Paradise Extatic, gana greitai išdžiūna. Dažniausiai po 2 mėnesių naudojimo tušą reikia keisti. Taip pat pačio produkto yra mažiau negu kituose blakstienų tušuose – 7,4 ml, o dažniausiai blakstienų tušuose būna nuo 9 ml. Išties rekomenduoju išbandyti, nes tušas tikrai vertas dėmesio!

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: apie 16 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×