MY URBAN DECAY COMPLEXION COCTAIL

2017 gegužės 8 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip jūs laikotės? Aš lėtais žingsniais grįžtų prie reguliaraus blogo pildymo ir video kūrimo, nes iki galutinio bakalauro pridavimo liko savaitė, o liko tik koregavimas. Be to, noriu pasidžiaugti, kad šią savaitę man yra atostogos, tad pagaliau galėsiu pilnu pajėgumu dalyvauti renginiuose (šią savaitę nusimato net 3!) ir sutvarkyti visas seniai darytas nuotraukas ir paruošti toms nuotraukoms tekstus. Naują savaitę pradedu nuo įrašo iš grožio kategorijos, kuriame papasakosiu savo nuomonę apie jau beveik du mėnesius naudojamą Urban Decay Complexion Coctail. Šių trijų priemonių rinkinį Urban Decay pavadino kokteiliu, kadangi jas reikia (tiksliau galima) naudoti visas 3 iš eilės. Tą vadinamą kokteilį sudaro trys žingsniai: prep, prime ir set. Mano turimą rinkinį sudaro Quick Fix Hydra-Charged Complexion Prep Priming Spray, Self-Adjusting Complexion Primer ir De-Slick Oil Control Makeup Setting Spray. Ar man pasiteisino šios priemones? Ar verta savo makiažo rutiną papildyti dar keliais žingsniais? Visi atsakymai šiame įraše.PREP. Pirmas žingsnis yra prep, t.y. veido paruošimas. Šiuo atveju Urban Decay turi du variantus prep purškiklio: B6 ir Quick Fix. B6 Vitamin-Infused Complexion Prep Priming Spray sugeria riebalą, subalansuoja odą ir išlygina odos spalvą, o Quick Fix Hydra-Charged Complexion Prep Priming Spray pakeičia prarastą drėgmę, minimizuoja poras, šviesina ir išlygina odą.

PRIME. Antras žingsnis yra prime, kitaip sakant, gruntas. Tai jau nėra purškiklis, o greičiau skystos pudros konsistencijos priemonė, tobulinanti ir paruošianti odą makiažui. Labai nustebau, kad Urban Decay sukūrė net 5 galimus variantus su skirtingais poveikiais. Optical Illusion Complexion Primer sumažina raukšleles bei užmaskuoja poras. Bazė palengvina makiažo padengimą bei leidžia jam ilgiau išlikti. De-Slick Complexion Primer kontroliuoja odos blizgėjimą, sumažina poras ir išlygina veido tekstūrą. Tepant, rekomenduojama fokusuotis į riebesnes veido odos zonas. Bright & Tight Complexion Primer suteikia veido odai švytėjimo, pasižymi stangrinančiu poveikiu ir taip pat išlygina veido odos spalvą. Self-Adjusting Complexion Primer prisitaiko prie veido odos atspalvio, išlygina jį, sukuria fotošopo efektą ir kontroliuoja blizgėjimą. Urban Defense Complexion Primer Broad Spectrum SPF 30 yra krištolo skaidrumo makiažo bazė, apsauganti odą nuo saulės spindulių (SPF 30), greitai išdžiūna ir nepalieka žymių; sumažina poras.

SET. Makiažo užfiksavimui Urban Decay siūlo tris alternatyvas. All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray yra ilgai išliekantis makiažo fiksatorius, kuris turi užfiksuoti makiažą net 16 valandų. Jis nenublunka ir nesubėga į raukšleles ir tinka visiems odos tipams. De-Slick Oil Control Makeup Setting Spray yra riebalų išsiskyrimą kontroliuojantis makiažo fiksatorius, kuris prailgina makiažo išsilaikymą. Rekomenduojamas mišriai ir riebiai odai. Chill Cooling and Hydrating Makeup Setting Spray užfiksuoja makiažą iki 12 valandų, bet tuo pat metu ir drėkina odą bei suteikia veidui lengvą švytėjimą.

QUICK FIX HYDRA-CHARGED COMPLEXION PREP PRIMING SPRAY 

Gamintojas teigia, kad: “ši drėkinamoji makiažo bazė matomai sumažina poras, sulygina bei paskaistina veido odą. Lengva Quick Fix formulė leidžia naudoti bazę bet kokiu paros metu. Naudokite ryte, jog “pažadintumėte” odą prieš naudojant kosmetiką, dieną, jog atgaivintumėte ar vakare, jog pamaitintumėte”. Iš tikrųjų labai matomo poveikio taip ir nepastebėjau. Taip, pasipurkšti tokiu purškikliu yra labai malonu, nes atgaivinantis jausmas tikrai jaučiamas, bet ar verta mokėti apie 30 eurų už nelabai akivaizdų poveikį? Be to, ne itin sužavėjo ir tai, jog priemonė purškiasi. Kvapas, beje, labai malonus, tropinių vaisių. Nors ir naudoju šią priemonę kasdien, tačiau, mano manymu, poveikis nepateisina kainos.

Kaina: 118 ml 30,95 eur

SELF-ADJUSTING COMPLEXION PRIMER

Jau esu kalbėjus apie šią bazę praeito mėnesio mėgstamiausių įraše čia, tačiau pakartotinai jos nepagirti negaliu. Pasak gamintoją “ši spalvą koreguojanti formulė turi pigmentų, kurie lengvai prisitaiko prie jūsų odos tono. Self-Adjusting bazė užmaskuoja odos trūkumus ir padeda makiažui išsilaikyti visą dieną. Inovatyvi formulė užpildo raukšleles, sumažina poras bei kontroliuoja veido blizgesį”. Tikrai puikiai prisitaiko prie odos atspalvio ir suteikia jai taip vadinamą “išbliurinto” veido efektą. Tai fotošopo efektas buteliuke. Priemonė yra baltos spalvos su mažomis juodomis dalelėmis, kurios ir, paskirsčius priemonę ant veido, koreguoja spalvą. Pati tekstūra iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nemaloni ir šiek tiek rieboka, tačiau vėliau prie to jausmo priprantama. Šią bazę esu naudojus ir vieną, be jokio makiažo pagrindo, nes jo ir nereikėjo. Be to, ši priemonė, priešingai nei aukščiau aptartas purškiklis, tikrai sumažina poras ir išlygina veido tekstūrą. Su malonumų naudoju kiekvieną dieną ir tikrai rekomenduoja įsigyti. Matomas poveikis, už kurį vertą sumokėti daugiau.

Kaina: 28 ml 35,95 eur

DE-SLICK OIL CONTROL MAKEUP SETTING SPRAY

Urban Decay sako, kad “De-Slick odos riebalų išsiskyrimą kontroliuojantis makiažo fiksatorius, tai lengvos dulksnos purškiklis, kuris prailgina makiažo išsilaikymą. Neatsiranda nepageidaujamas blizgesys ir oda visą dieną išlaiko natūralų matinį įvaizdį. Šis makiažo fiksatorius tobulai tinka mišriai ir riebiai odai“. Naudoju irgi gana dažnai, tuomet, kai veidą dengiu ne bb kremų, o skysta pudra. Nežinau, ar jis prailgina makiažo išsilaikymą, tačiau puikiai užfiksuoja makiažą ir “sulieja” visas užteptas priemones į vieną bendrą gražų vaizdą ir nuima nepageidautiną pudrinį efektą. Ar ši priemonė kontroliuoja riebalą išsiskyrimą? Kadangi mano oda nėra riebi, bandžiau testuoti šią savybę ant riebiaodės draugės, purškiant priemonę tik ant vienos veido pusės. Taip, pusė, kuri buvo užfiksuota De-SLick fiksatoriumi praėjus 5 valandoms iš tikrųjų atrodė šiek tiek labiau matinė. Ar rekomenduočiau? Jei ieškote makiažo fiksatoriaus, tai atkreipkite dėmesį į Urban Decay. Geriausiu atveju vis tiek yra nueiti į parduotuvę ir pačiai išsirinkti vieną iš siūlomų trijų, kadangi visų mūsų odos tipai ir poreikiai skirtingi.

Kaina: 30,95 eur

Visas minėtas priemones galima įsigyti Douglas parduotuvėse Vilniuje p/c “Panorama” ir p/c “Akropolis”, Kaune p/c “Mega” ir Klaipėdoje p/c “Akropolis” arba douglas.lt.

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×