VAKARĖLIS NIUJORKO RITMU

2018 liepos 1 in Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Aš esu tokios nuomonės, kad geriau vėliau negu niekada. Su ta džiugia mintimi šiandien norėčiau pasidalinti keliomis Maybelline New York renginio akimirkomis. Į smulkmenas per daug nesigilinsiu, nes šį kartą man atiteko ne tik svečio, bet ir vienos iš šio renginio organizatorės vaidmuo. Aš esu labai pripratus lankytis renginiuose ir tyliai sau juos vertinti, bet kai reikia pačiai prisiimti tam tikras atsakomybes, tai viskas yra šiek tiek kitaip.

Išvada tokia, kad organizuoti renginius ir ypač renginius blogerėms, kurias nustebinti yra žymiai sudėtingiau negu paprastus vartotojus, nėra lengva. Lokacijai buvo pasirinkta pastaraisiais mėnesiais pamėgta „Brazzi“ studija. Jos lokacija yra labai patogi, kadangi yra beveik miesto centre. Viduje viskas pritaikyta gražioms nuotraukoms, o jau iš savo patirties žinau, kad išvaizdi ir trendy vieta yra must. Be to, „Brazzi“ aplinka ir interjeras yra visiškas Niujorkas. Na, Niujorkas Vilniuje. Todėl tinkamesnę vietą Niujorko įkvėptam prekiniam ženklui sunku būtų sugalvoti.

Renginio tikslas –  Maybelline New York naujienų pristatymas ir smagiai praleistas vakaras. Šį kartą naujienų yra labai daug! Ir Total Temptation akių iš švytėjimo suteikiančių priemonių paletė, ir Total Temptation antakių pieštukai, ir Master Chrome švytėjimo suteikiančios pudros, ir Super Stay Matte Ink Un-Nude skysti lūpų dažai, ir Eraser Eye maskuoklio naujas, pats šviesiausias atspalvis, ir Master Fix biri pudra, ir Hyper Precise akių pravedimai. Tiek daug naujienų dar niekas nepristatė nei per vieną mano lankytą renginį! O nėra kuo ir stebėtis, nes Maybelline New York gyvena tokiu pat tempu, kaip ir Niujorkas – nesustabdomu. Priemones jau praktiškai visai spėjau išbandyti – vienos patiko, kitos nelabai – ir pasidalinsiu savo nuomone jau labai greitai. P.S. pradėsiu nuo Total Temptation linijos!

Taip pat buvo galima fotografuotis iki negalėjimo. O kas smagiausia, tai kad Joringis Šatas į renginį atsinešė šį sezoną itin madingų drabužių bei aksesuarų: akiniai, kepurės, švarkeliai, kailiniai!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8 ir Simona

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×