VAKARIENĖ SU NYX PROFESSIONAL MAKEUP

2017 rugpjūčio 15 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Jau beveik prieš savaitę, t.y. praeitą ketvirtadienį, teko apsilankyti Nyx Professional Makeup vakarienėje, kuri vyko Grey restorane. Vos tik gavusi pakvietimą, iškart labai apsidžiaugiau, kadangi 1) buvau labai pasiilgus renginių, 2) Nyx Professional Makeup organizuojami renginiai ir vakarėliai yra vieni pačių geriausių ir smagiausių ir 3) labai mėgstu šią dekoratyvinę kosmetiką už tai, kad ji yra ryški, nebijanti eksperimentų ir pagal kainas yra prieinama daugumai žmonių. Nors mano kosmetikos kolekcija nėra kukli, tačiau pastoviai naudoju bent jau kelias šios firmos priemones savo kasdieniam ar vakariniam makiažui sukurti. Tą vakarą susitikome be galo gražiai papuoštoje erdvėje tam, kad iš arčiau susipažintume su karščiausiomis rudens naujienomis, kurios parduotuvėse pasirodys jau greitu metu.

Kuo man patinka Nyx Professional Makeup, tai tuo, kad jei pristato naujienas, tai tų naujienų būna ne viena ir ne dvi, o žymiai daugiau! Šį kartą jų net 12, iš kurių 11 (išskyrus lūpų aliejų) visos gavome išbandyti. Aišku, viską bandyti ir viskuo tepliotis pradėjome jau vakarienės metu, kadangi kosmetikos naujienos ne tik buvo asmeniškai padovanotos kiekvienai iš mūsų permatomoje dėžutėje, bet taip pat gulėjo ant kiekvienos lėkštės bei ant viso stalo. Iš visų naujienų mane labiausiai sudomino Lid Lingerie Matte skysti akių šešėliai, Super Cliquey Matte Lipstick matiniai lūpų dažai ir Precision Brow Pencil antakių pieštukas. Namuose jau spėjau išbandyti daugiau nei pusę priemonių, tačiau pirmoje vietoje yra Precision Brow Pencil antakių pieštukas (spalva Ash Brown). O kokią naujiena jūs norėtumėte išbandyti labiausiai? Tiesa, manau, kad kitą savaitę organizuosiu nedidelį konkursą ir kelias naujienas padovanosiu ir jums!

Liquid Suede Metallic Matte ČIA.

Away We Glow Illuminating Powder ČIA.

Super Cliquey Matte Lipstick ČIA.

3 Steps to Sculpt Face Sculpting Palette ČIA.

Contour Intuitive Palette ČIA.

Lid Lingerie Matte ČIA.

Cake That! Powder Eyeliner ČIA.

Precision Brow Pencil ČIA.

That’s the Point Eyeliner ČIA.

Ultimate Multi-Finish Shadow Palette ČIA.

3-Dimensional Brow Marker ČIA.

#Thisiseverything Lip Oil ČIA.

nuotraukos: Aliona

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×