VANDENYNO ĮKVĖPTAS RESTORANAS VILNIAUS G. | FARMER & THE OCEAN

Sveiki! Tik dabar suvokiau, kad taip ilgai laukta ir mėgstama vasara jau seniai praėjo. Atrodo, kad visai neseniai dalinausi savo 2020 vasaros pažadais čia, o jau reikia pradėti vykdyti rudens tikslus bei pažadus, kuriais pasidalinau visai neseniai čia. Bet kol kas geriau grįžtame prie šiandieninio straipsnio temos. Taigi, esu minėjusi šiame straipsnyje, jog su draugėmis iš mokyklos laikų turime šiokią tokią tradiciją: kartą per mėnesį, kokį nors sekmadienį susitinkame vėlyvųjų pusryčių ne tik linksmai praleisti laiką, pabendrauti ir aptarti naujienų, bet ir aplankyti vis naują vietą. Praeitą kartą mūsų susitikimui pasirinkome Pinewood Bar Lounge, kurį buvau išsirinkusi aš (ačiū, Instagram), o šį kartą nusprendėme apsilankyti Farmer & The Ocean restorane, kurį prieš tai jau porą mėnesių norėjo aplankyti draugė, bet vis nebuvo progos. Štai progą atradome ir vieną iš sekmadienio popiečių susitikome Vilniaus centre ir nužygiavome iki išrinktos vietos, kur iš anksto užrezervavome staliuką. Vieta aplankyta ir įvertinta, tad pereiname prie įspūdžių.

VIETA

Farmer & The Ocean restoranas yra įsikūręs pačiame Vilniaus centre, Vilniaus gatvės sukūryje, adresu Vilniaus g. 25, priešais visai neseniai atdariusį Holy Donut ir netoli toje pačioje gatvės pusėje esančiame Da Antonio. Nors Farmer & The Ocean yra tikrai gerai matomoje Vilniaus gatvės dalyje, tačiau aš asmeniškai pati niekada nebūčiau atkreipusi į jį dėmesį. Kadangi restoranas yra įsikūręs Vilniaus gatvėje, vidinio kiemelio nėra, tad jeigu norite pasėdėti ramiai lauke, kad niekas neblaškytų jūsų dėmesio, čia jums nepatiks. Tačiau jeigu mėgstate stebėti žmones ir aplinka, tai yra idealus pasirinkimas. Pats įėjimas į restoraną bei restorano terasa (jeigu galima taip pavadinti šali įėjimo pastatytus 5-6 staliukus) tikrai neatrodo kažkaip įspūdingai ir per daug netraukia dėmesio. Tačiau viduje interjeras yra tikrai išskirtinis ir 100 proc. atitinkantis šios vietos labai trumpą, tačiau labai aišku ir ne iš piršto laužtą aprašymą aprašymą:

“Farmer & The Ocean – įkvėptas sentimentų iš kaimo, kelionių prie vandenyno.”

APTARNAVIMAS

Aptarnavimas be priekaištų. Personalas labai malonus ir paslaugus, o gėrimus bei maistą gavome labai greitai. Taip pat pliusas, kad prie gėrimų atnešė alyvuogių. Viskas tikrai puiku, kad garantuoju, kad aptarnavimu liksite patenkinti ir nuotaikos niekas nesugadins, o netgi priešingai – pakels. Tiesa, staliuką rekomenduoju visada užrezervuoti iš anksto.

MAISTAS

Pasakysiu trumpai ir aiškiai – nuostabus! Kokybiškas, skanus, labai gražiai ir stilingai pateiktas. Taip pat labai sužavėjo indai. Norėčiau ir savo netolimos ateities namuose turėti tokius vienetinius indus. Tiesa, turiu vieną “bet”. Nors teigiama, kad vėlyvieji pusryčiai vyksta kiekvieną šeštadienį bei sekmadienį nuo 12:00 – 16:00, tačiau mes atėjome apie 15:30 ir kažkodėl vėlyvieji pusryčiai jau buvo pasibaigę. Na, keista, bet pasirinkome patiekalus iš pagrindinio meniu ir nei vienas iš užsakytų patiekalų nepaliko nei vienos iš mūsų abejingos. Aš užsisakiau jūros gėrybių sriubą bei buratta salotas. Mano skonio receptoriai tiek sriubą, tiek salonas įvertino 10/10. Tiesa, porcijos yra palyginus nedidelės, tad prisivalgyti nepavyks. Nors tokių vietų tikslas yra ne kiekybė, o kokybė, o, kaip jau minėjau, kokybė nepriekaištinga.

KAINOS

Tai vėlgi nėra kavinė, tai restoranas, tad ir kainos atitinkamos. Ir jos tikrai atitinka tiek maisto kokybę, tiek aptarnavimą. Pavyzdžiui, mano užsakytą sriubą kainavo 9 eur, o salotos – 11 eur. Visą meniu su kainomis galite peržvelgti čia. Tai nėra ta vieta, kurią pasirinkčiau casual pietums, bet užtat su mielu noriu nueičiau čia vakarienės, jei būtų tam tikra svarbi proga, pavyzdžiui, gimtadienis. Nemėgstu per daug švęsti savo gimtadienių, tad rami vakarienė artimųjų draugų rate Framer & The Ocean tikrai tam idealiai tiktų.

Jeigu trumpai viską apibendrinti, tai likau tikrai maloniai nustebinta. Viskas patiko ir liko tik teigiami prisiminimai, tad manau, kad tikrai dar ne kartą čia apsilankysiu, tik kitą kartą galbūt norėčiau atvykti vakarienės. Tikrai rekomenduoju apsilankyti ir jums, jeigu dar nebuvote!

Ar grįžčiau dar? Tikrai taip!

Adresas: Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, Lietuva

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×