VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

2018 kovo 18 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Kadangi kovas jau įpusėjo, tai pats laikas aptarti vasario mėgstamiausius. Šiuo metu galimybės bandyti naujienas, pasirodančias rinkoje, yra dar didesnė, nes kasdien mane supa nauji blakstienų tušai, pudros, kremai, šampūnai… Kad tik turėčiau laiko viskam išbandyti! Na, nors visko išbandyti ir nespėjau, tačiau didžioji dalis vis dėlto yra ištestuota ir sąžiningai įvertinta. Kažkas labai patinka, kažkas visiškai nepatinka, kažkas yra per viduriuką. Šiandien laiką skiriu labiausiai patikusioms priemonėms, kurias naudojau praeitą mėnesį daugiausiai. Pradedame!

NYX PROFESSIONAL MAKEUP POWDER PUFF LIPPIE LŪPŲ DAŽAI (SQUAD GOALS)

Anksčiau nesu bandžiusi nieko panašaus į šią lūpų priemonę. Lūpos atrodo visiškai matinės, tačiau jaučiasi lyg aliejus, t.y. visiškai nesijaučia ant lūpų. Labai keistas jausmas, bet man patinka! Visada norėjau atrasti priemonę, kuri būtų visiškai matinė, tačiau nesijaustų ir nesausintų lūpų – štai ir ji! Pigmentacija puiki, dengiasi gana patogiai, nors naudojant tamsesnius atspalvius, reikalingas lūpų pieštukas. Tiesa, laikosi ne per ilgiausiai, bet nusivalgo labai ramiai, tolygiai, tad po poros valandų galima pakartotinai pasidažyti ir good to go!

GARNIER BOTANIC THERAPY ARGAN OIL & CAMELIA EXTRACT PLAUKŲ ALIEJUS

Apie šį aliejų, su kuriuo susipažinau po šio renginio, per daug netuščiažodžiausiu. Plaukai atrodo labiau žvilgantys, lengviau išsišukuoja, neatrodo riebaluoti. Kvapas nėra erzinantis, konsistencija kaip įprasto plaukų aliejaus. Aišku, jei pradėsime gilintis į sudėtį, tai iškart pasimatytų tam tikri priemonės minusai. Bet ir brangių plaukų aliejų sudėtys toli gražu nėra idealios ar itin natūralios. Rezultatas yra, kaina vos ne žemiausia rinkoje, todėl kodėl gi neišbandžius?

MAYBELLINE SENSATIONAL LINER AKIŲ PRAVEDIMAS

Labai juodas, labai tikslus, labai vertas dėmesio! Ta laužta forma iš tikrųjų padeda nubrėžti tiesią liniją, kas ypač aktualu naujomas šioje srityje. Laikosi visą dieną ir tikrai niekur neišgaruoja, kaip keli mano bandyti iš Catrice. Vienas geresnių mano bandytų akių pravedimų, tad tikrai rekomenduoju!

MAYBELLINE SUPER STAY KOMPAKTINĖ PUDRA (10 IVORY)

Ne, aš tikrai nesu riebiaodė, bet vis tiek kasdien makiažo pagrindą užfiksuoju sausa pudra. Savęs nebeikinu (nes veidas taptų lyg Sacharos dykuma), bet būtinai kelis kartus lengvais judesiai prabraukiu pro veidą. Iki šiol labai mėgstu čia minėtą birią pudrą iš L’Oreal Paris, bet biria pudra nepasiduoda jokiam transportavimui, todėl nešioti rankinėje ar keliaujant visiškai netinka. Ši man patinka, nes neapsunkina odos, padaro veidą matinį, išsilaiko labai ilgą laiką ir, kas labai svarbu kompaktinei pudrai, turi veidrodėlį! Šiuo metu šią turiu su savimi rankinėje ir naudoju kaip sausą pudrą Rygoje, o birią laikau Vilniuje. Ar rekomenduoju? Tikrai taip! Puiki pudra, todėl kodėl gi ne?

L’OCCITANE D’IPARIE KVEPALAI

Apie tai, kaip šie kvepalai atsidūrė pas mane, pasakojau čia. Jau virš mėnesio aš negaliu su jais išsiskirti ir rankos taip ir tiesiasi link jų kiekvieną rytą. Kvapas tikrai nėra kiekvienai, bet man tai yra vienas tobuliausių kvapų kasdienai pavasarį, žiemą ar rudenį. Su vasara man šie kvepalai nelabai asocijuojasi, bet Lietuvoje gi vasaros vis tike nebūna, tiesa?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×