GELTONI LANGELIAI – VASAROS MUST HAVE

2018 birželio 18 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

suknelė Zaful/ švarkelis Zara/ batai Deichmann/ rankinė Lindex/ skrybėlė ir akiniai H&M


Naujas derinys ir vėl su nauja suknele. Ir vėl su trumpa suknele, tačiau šį kartą ji yra su geltonais langeliais. Šiuo metu aš dievinu geltoną spalvą, o iš geltonų langelių rašto išvis einu iš proto. Iš kur atėjo tokia meilė? Būtų keista, jei būtų kitaip – iš Instagram. Šiuo metu labiausiai žaviuosi @moderosaoffial Instagram paskyra. Mane įkvepia tiek jos stilius, tiek nuotraukos, tiek redagavimas, o pastaruoju metu pastebėjau, kad geltona spalva pas ją atsiranda labai dažnai. Šis jos geltonas kostiumėlis ir įkvėpė mane išsirinkti iš Zaful būtent šią suknelę, kurią ir matote nuotraukose. Ir, žinokite, savo pasirinkimu esu be galo patenkinta. Tokį derinį rinkčiausi pasisėdėjimui gamtoje arba parke, kadangi suknelė yra labai žaisminga ir mergaitiška.

Kodėl sakau, kad rinkčiausi? Trumpas pasakojimas apie blogerio rutinos ypatumus. Tą dieną turėjau paruošti dviejų derinių nuotraukas, kurios, beje jau pasirodė spaudoje čia. Nuotraukų reikia čia ir dabar, o fotografuoti nėra kam. Be to, reikia dar ir spėti paimti batus iš Deichmann. Teko pusdieniui įdarbinti tėtį. Nuvažiavome į p/c “Panorama”, kur per 10 minučių išsirinkau reikalingus batus ir grįžau atgal į mašiną. Vieną derinį nufotografavome prie Žvėryno bažnyčios, o tada keliavome link Belmonto. Persirengiau, kaip jau tapo įprasta, mašinoje. Per 5 minutes suradome šią gana fotogenišką ir šiam deriniui tinkančią vietą. Dar per 5 minutes nufotografavome antrą derinį. Ir dar per 5 minutes grįžome atgal prie mašinos ir išvažiavome namo.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×