VASAROS ATOSTOGŲ MĖGSTAMIAUSI

2018 rugsėjo 7 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip aš pavydžiu tiems žmonėms, kurie moka keliauti lengvai ir neapsikrauna daiktais. Aš neįsivaizduoju savęs skrendančios į kitą šalį savaitei be lagamino… Tie mažiukai lagaminai, skirti rankiniam bagažui, nesiskaito. Visada keliauju bent su 15 kg, o skrisdama atgal visada bijau, kad peržengsiu 20 kg ribą ir teks oro uosto vidury atsidaryti lagaminą ir galvoti ką čia ne itin reikalingo išmetus. Didžiąją dalį užima drabužiai ir avalynė (vis dėlto skrendu savaitei, o ne dienai), o kosmetikai ir kitoms priežiūros priemonėms vietos lieka ne tiek ir daug, tad stengiuosi kiekvieną produktą dėti į lagaminą tik gerai pagalvojusi. Šiai kelionei kosmetinės turinį buvau tikrai neblogai apgalvojusi, nes savaitės bėgyje atradau (kai kurias priemones iš naujo atradau) net 5 priemones, kurioms pavyko gelbėti mane kiekvieną dieną. Taigi, pakalbėkime apie tuos produktus daugiau ir sužinokime, kas tie atostogų mėgstamiausi!

L’OREAL PARIS PARADISE EXTATIC VANDENIUI ATSPARUS BLAKSTIENŲ TUŠAS

Šis tušas spėjo sulaukti labai daug pagyrimų ir aš tikrai prie jų prisidėsiu, kadangi man jis buvo tobulas tušas vasarai ir ypač gerai pasitarnavo atostogų metų. Blakstienas ir užriečia, ir apimties suteikia, ir atlaiko viską, tad galima pasidažyti iri drąsiai šokti į baseiną ar jūra. Patinka net labiau už įprastą versiją, kuri irgi yra mano viena mėgstamiausių. Tiesa, nusivalo sunkiai, todėl reikia naudoti itin gerą aliejinį makiažo valiklį, nes miceliniams vandenukams šis tušas ne už ką nepasiduos. Jeigu mėgstate įprastą Paradise Extatic blaktienų tušą, tai ir šis turėtų jums labai patikti. Rekomenduoju!

KIEHL’S ULTRA LIGHT DAILY UV DEFENSE CC KREMAS

Tai labai įdomi ir visiškai kitokia priemonė ir man asmeniškai nepanaši į tradicinius CC kremus. Tekstūra gana tiršta, kvapas primena žolelių kvapą, kuri būdingas kai kurioms Kiehl’s priemonėms. Suteikia labai gera maskavimą ir užmaskuoja visus netobulumus. Pirštais dengiasi geriau nei kempinėle ir suteikia pilnesnį maskavimą. Laikosi visą dieną ir atlaiko net ir Graikijos karštį, o sudėtyje yra SPF 50, kas yra būtina atostogų metu. Manau, kad labiausiai ši priemonėmis tiks sausos ir normalios odos savininkėms, nes nuo riebios odos gali nuplaukti. Yra du atspalviai ir pas mane yra tamsesnis, kuris iš tikrųjų ir yra gana tamsus, bet kol dar esu įdegusi, galiu sėkmingai naudoti.

AUSTRALIAN GOLD SPF 30 SPRAY GEL APSAUGA NUO SAULĖS SU NATŪRALIAIS BRONZANTAIS

Pasakiau sau, kad šioms atostogoms nepirksiu jokios naujos saulės kosmetikos, nes turiu pakankamai. Kaip supratote, nepirkti nepavyko, nes radusi šį Australian Gold purškiklį už 13 eurų (vietoje 26 eurų), negalėjau išeiti iš parduotuvės be jo… Apie šią priemonę girdėjau labai daug gerų atsiliepimų, todėl tikėjausi iš ties daug. Lūkesčiai pasiteisino: kvepia labai skaniai, bet neįkyriai, yra gana skystos konsistencijos, todėl be galo lengvai pasiskirsto ir akimirksniu įsigeria į odą. Savo darbą, kaip apsauga nuo saulės, atlieka irgi puikiai. Tiesa, tai yra priemonė su bronzantu, todėl nežymiai tepa drabužius (nenaudokite, jei planuojate būti su baltu maudymosi kostiumėliu ar rengsitės baltais drabužiais), bet viskas lengvai nusiplauna. Naudojom kartu su drauge ir sunaudojome per 5 dienas, bet tepėmės labai dažnai, apie 3-4 kartus per dieną.

MAYBELLINE NEW YORK MASTER CHROME ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PUDRA (MOLTEN GOLD)

Šia vasarą naudojau labai daug skirtingų švytėjimo suteikiančių priemonių, tačiau į kelionę nusprendžiau pasiimti būtent šią Maybelline New York naujieną. Žinau, kad greitai įdegsiu ir busiu ruda, o jos auksinis pigmentas puikiai derinsis prie įdegio. Taip jau gavosi, kad visą savaitę naudojau ją ne tik kaip švytėjimo suteikiančią priemonę veidui, bet ir tepiau kojas bei naudojau vietoje akių šešėlių. Man labai patiko maloni ir visiškai nebyranti tekstūra ir nuostabus švytėjimas! Taip pat testavau išsilaikymą, kai visai dienai plaukėme į Santorini. Atsikėlėme 5 val. ryto, visą dieną vaikščiojome po kepinančia saule, o vakare mano skruostikauliai vis dar taip pat ryškiai švytėjo ir niekur nedingo. Jei nesate labai balta, tai būtinai siūlau atkreipti dėmesį į Master Chrome!

ELIZABETH ARDEN EIGHT HOUR CREAM SKIN PROTECTANT KREMAS

Kas tai per kremas? Tai stebuklingas kremas, nes yra visapusiškai naudingas odai. Šis tirštas abrikosų spalvos balzamas atkuria suskilinėjusią ir išsausėjusią odą, ramina ir mažina paraudimą, naikina smulkius įbrėžimus ir sužalojimus. Taip pat ir nuramina odą po deginimosi bei nudegimų. Manau, kad tokią priemonę labai pravartu turėti su savimi keliaujant, nes pravers bet kada! Tekstūra yra labai tiršta, todėl įsigeria jis labai sunkiai, tačiau tikrai yra stebuklingas! Aš juo tepiau paraudusią po ilgos deginimosi sesijos odą ir netikėtai patinusią akį…

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×