VEIDO KAUKĖS: MANO RITUALAI

2018 rugpjūčio 12 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Manau, kad sekmadienio rytas yra puiki proga pokalbiui apie grožio ritualus. Aš asmeniškai daugiausia dėmesio visokiems naminiams grožio ritualams skiriu būtent savaitgaliais, nes iš ryto galiu niekur neskubėti, lėtai pasidaryti puodelį kavos, peržiūrėti Instagram, užsitepti ant plaukų prieš šampūną naudojamą aliejų, gerai nušveisti veidą ir, aišku, užsitepti kokią nors kaukę. Labai mėgstu naudoti veido kaukes, todėl jų pas mane yra daugiau nei kelios. Pavyzdžiui, iš ryto mėgstu naudoti valančias, o vakarais/maitinančias arba stangrinančias. Šiandien noriu trumpai papasakoti, kokias kaukes aš šiuo metu turiu savo stalčiuje, kokios labiausiai patinka, kada kokias naudoju ir t.t. Taigi, pradedam!

STANGRINANČIOS KAUKĖS

Nors neturiu jokio poreikio naudoti stangrinančias veido kaukes, nes esu dar jauna ir neturiu jokių problemų su odos stangrumu, bet dvi stangrinančias kaukes vis dėlto turiu. Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus stangrinančią naktinę kaukę naudoju retai dėl jau minėtos priežasties, bet net po vieno panaudojimo poveikis tikrai jaučiasi. Užsitepus vakare prieš miegą, iš ryto odo atrodo gyvesnė, skaistesnė bei lygesnė. Tiesa, tekstūra jos gana sunkoka, šiek tiek primena silikoninės makiažo bazės tekstūrą, bet nėra riebi ir kvepia labai maloniai, žolelėmis. Prieš mėnesį pirmą kartą išbandžiau Glam Glow #Glittermask Gravitymud stangrinančią nulupamą kaukę. Ši kaukė tiesiog pritrenkia savo tekstūra – tai blizgučių ir mažų žvaigždučių mišinys, kurio kvapas man primena tropinius vaisius. Tokius sintetinius tropinius vaisius. Kalbant apie poveikį, tai jo tiesiog nėra. Ši iš pirmo žvilgsnio stebuklinga kaukė mano odai nepadaro nieko: nei nieko gero, nei nieko blogo. Pirmas 10 minučių jaučiu gana stiprų dilgčiojimą, bet supratau, kad taip ir turi būti, kadangi mano oda nėra jautri, o ir nuplėšus kaukę, oda nėra nei kiek paraudusi. Naudoju, bet naudoju tik tam, kad naudočiau.

 VALANČIOS KAUKĖS

Valančias veido kaukes naudoju 1-2 kartus per savaitę, dažniausiai šeštadienį arba sekmadienį, pirmoje dienos pusėje. Garnier Pure Active 3in1 Charcoal priemonę galima naudoti 3 būdais (kaip prausiklį, kaip šveitiklį ir kaip kaukę), bet aš naudoju tik kaip kaukę. Pirmą kartą išbandžiau dar žiemą, kuomet gyvenau Rygoje, ir nuo to laiko naudoju ją reguliariai. Man ji puikiai pasiteisina: išvalo poras ir nesukelia jokių alerginių reakcijų. Kvapas gana intesyvus, primena vyriškų priemonių kvapą. Vienas minusas – sunkiai nusivalo. O būdama Barselonoje visai neplanuotai nusipirkau Revuele Black Mask nulupamą kaukę, kuri kainavo tik 1 eurą! Nusipirkau tik įdomumo dėlei, nes jau seniai norėjau išbandyti skaudžią juodą nulupamą kaukę. Pirkau nežinodama, ką perku, bet gavau tai, ko ir norėjau – kaukę, kuri skaudžiai nusilupa ir kartu su nešvarumais nuplėšia ir dalį veido plaukelių. Net neabejoju, kad šios kaukės sudėtis yra labai vidutiniška, bet retkarčiais užsitepti visai smagu.

DRĖKINANČIOS KAUKĖS

Drėkinančias veido kaukę naudoju dažniau nei stangrinančias ar valančias, nuo 2 iki 3 kartų per savaitę, dažniausiai vakare arba prieš miegą. Ilgiausiai naudoju Kiehl’s Calendula & Aloe raminančią ir drėkinančią kaukę ir esu išnaudojusi du indelius po 28 ml ir iš šio 100 ml indelio liko tik keliems kartams. Jau pagal taip žinau, kad ši kaukė pateisina visus drėkinančios kaukės lūkesčius: oda jaučiasi sudrėkinta, nuraminta ir minkštesnė. Aš jau laikau ant veido nuo 10 iki 20 minučių, o po to nuplaunu šiltu vandeniu. Puiki kaukė, kuriai nei iš tolo neprilygsta Margarita drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenu. Poveikio jokio nepastebėjau, ar naudoju, ar ne, efektas tas pats. Tiesa, dobilų kvapas tikrai jaučiasi! Taip pat naudoju ir drėkinančias naktines kaukes, kurias šiuo metu turiu 3. Mano visų laikų atradimas yra Mixa Hyalurogel naktinis kremas-kaukė, apie kurį jau pasakojau čia. Turi patinka normalios ir linkusiai sausėti odai, kadangi akimirksiu suteikia veidui gaivumo jausmą, o po nakties veido oda būna lyg kudikio. L’Oreal Paris Revitalift Repluming veido kaukė man irgi labai patinka, bet ją naudoju rečiau. Jos sudėtyje yra mikrodalelių, kurios ištirpsta odos paviršiuje, kad per naktį prisotintų odą hialurono rūgštimi ir oda atrodytų jaunatviškai putli ir stangri. Paskutinė pas mane atsirado Garnier Botanical 3in1 Balm, kurį galima naudoti kaip dieninį kremą, kaip naktinį krema ir kaip naktinę kaukę. Aš kol kas esu naudojusi tik kaip naktinę kaukę, bet rezultatas tikras nebuvo prastas. Patiko mažiau nei minėti Mixa ar L’Oreal Paris, todėl yra naudojama rečiau, bet tikrai dar naudosiu.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L US

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×