VELVET GARDEN FROM PUPA

2016 rugsėjo 16 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Labas rytas! Ši savaitė buvo išties nelengva, todėl jos pabaigai atšvęsti aš noriu pristatyti jums visiškai naują Pupa kolekciją “Velvet Garden”. Moteriškumo įsikūnijimas, kurį lydi baroko detalės ir šiltos rudeninio sodo spalvos. Aš likau sužavėta šia kolekcija pradedant nuo priemonių pakuočių iki kokybės ir rezultato. Tačiau reikia pradėti apie viską nuo pat pradžių. Skaitykite toliau ir viską sužinosite.

velvet-garden-from-pupa_2velvet-garden-from-pupa_13

 “Velvet Garden” kolekcijoje yra net dvi skirtingos Pupart šešėlių paletės, viena labiau violetinė, o kita – ruda, Vamp Intense Smoky akių pieštukai, violetinis Vamp blakstienų tušas, dviejų atspalvių lūpų dažai, neapsakomo grožio skaistalai ir keli gelinio lakavimo efekto nagų lakai.

velvet-garden-from-pupa_10velvet-garden-from-pupa_12PUPART ŠEŠĖLŲ PALETĖ (010)

Puiki rudeninė atspalvių kombinacija, kuri puikiai pragyvins kiekvieną rudens dieną. Kodėl kiekvieną? Todėl, kad šie šešėliai nėra itin stipriai pigmentuoti, tačiau puikiai dengiasi, sklaidosi ir laikosi. O ko dar reikia kasdieniam akių makiažui sukurti?

velvet-garden-from-pupa_8velvet-garden-from-pupa_7VAMP! BLAKSTIENŲ TUŠAS (404 INTENSE VIOLET)

Taip, tai violetinės spalvos blakstienų tušas! Nepasakyčiau, kad ta violetinė spalva ant blakstienų matosi iš toli, bet iš arti – tikrai taip. Jei jums nusibodo nuobodžios juodos blakstienos arba esate per “šviesi” juodiems tušams, išbandykite šį!

velvet-garden-from-pupa_9VELVET GARDEN SKAISTALAI

Tai, be abejo, man labiausiai patikusi priemonė. Ne, ne taip. Tai nuo šiol pati gražiausia dekoratyvinės kosmetikos priemonė mano stalčiuje. Tai yra skaistalai, kuriuos galima naudoti sumaišius visas tris spalvas arba tamsia spalva konturuoti, rožinę tepti ant žandų, o pačią šviesiausią naudoti kaip švytėjimo suteikiančią pudrą. Bėkite į artimiausią Kristianą ar Kosmadą ir griebkite šiuos skaistalus, nes mano širdis nujaučia, kad greitu metu jie visi bus išpirkti. Vis dėlto tai riboto leidimo kolekcija, tad paskubėkite!

velvet-garden-from-pupa_6velvet-garden-from-pupa_5I’M LŪPŲ DAŽAI (311 IR 212)

Lengvos tekstūros, tačiau pakankamai ilgai išliekantys (dėl savo pingmento) nauji lūpų dažai tobulai papildo “Velvet Garden” kolekciją. Tiesa, mano turimos spalvos man labiau primena pavasarį, o ne rudenį, tačiau kolekcijoje rasite ir taip pat šį sezoną itin populiarius violetinius atspalvius. Kaip jau minėjau, tekstūra lengva ir maloni, finišas jokiu būdu nėra matinis, o priešingai – šlapias, šiek tiek švytintis, tačiau blizgučių, ačiū Dievui, ten nė su žiburiu nerasite.

velvet-garden-from-pupa_4VAMP! INTENSE SMOKY AKIŲ PIEŠTUKAS (001)

Nuostabus pieštukas dūminiam akių makiažui sukurti. Aš dažniausiai naudoju ji viršutinei ir apatinei blakstienų linijoms paryškinti. Dauguma pieštukų pakankamai greitai išgaruoja nuo mano akių, tačiau tikrai ne šitas.

velvet-garden-from-pupa_3velvet-garden-from-pupa_14velvet-garden-from-pupa_1

Laukiu jūsų nuomonių apie mano eksperimentus su “Velvet Garden”. Jei turėčiau išsirinkti tik tris priemones iš šios kolekcijos, tai rinkčiausi skaistalus, šešėlių paletę ir juodą pieštuką.

photos: me

1 komentaras

 • […] yra mano vienas iš kelių favoritų iš Pupa Velvet Garden kolekcijos (apie kolekciją rašiau čia). Tai yra skaistalai, kuriuos galima naudoti sumaišius visas tris spalvas arba tamsia spalva […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×