VĖLYVIEJI PUSRYČIAI #WAKEUPANDGLOW SU L’OREAL PARIS

2018 gegužės 30 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Labas rytas! Šiandien noriu pasidalinti akimirkomis iš L’Oreal Paris #WAKEUPANDGLOW vėlyvųjų pusryčių. Ketvirtadienį, 12 val. susirinkome “Sugamour” restorane, esančiame Vokiečių gatvėje. Norėčiau papasakoti, kaip aš įžengiau į pusryčių zoną ir ant stalo pamačiau be galo gražiai paruoštas vietas su didžiulėmis rožinio aukso spalvos Let’s glow girl! dėžėmis. Vėliau mums papasakojo apie naują Woke Up Like This liniją, skaniai papusryčiavom, išpakavome dovanas ir smagiai praleidome laiką. Šį kartą viskas vyko šiek tiek kitaip, nes aš buvau ne svečias, o organizatorius, kuris viską ruošė, vežėsi, puošė stalą, dėliojo produktus, rūpinosi svečiais, pasakojo apie liniją ir t.t. Būtent todėl pasidžiaugti tinklaraštininkės dalia šį kartą neteko… Bet tai buvo puiki patirtis ir manau, kad tai tikrai buvo ne paskutinis kartas!Aš esu visiška naujienų ir reklamų maniakė, todėl buvau sužavėta nuo to laiko, kai pirmą kartą pamačiau šios kampanijos vizualus. Nors ko čia stebėtis? Ar jūs niekada nežiūrite naktimis serialų, o vėliau nesikeliate anksti į darbą? Ar niekada neteko praleisti pusę nakties besiruošiant egzaminui? Tokių bemiegių naktų pasekmes norisi kuo paprasčiau ir greičiau paslėpti. Norime atrodyti pailsėjusios, kad oda švytėtų ir būtų skaisti. Mums visoms į pagalbą – Woke Up And Glow linija iš L’Oreal Paris.

Ši linija yra puikus pasirinkimas vasarai, nes su šiomis priemonėmis iš L’Oreal Paris galima sukurti išties gaivų ir švytintį įvaizdį. Iš tiesų atrodo lyg būtumėte ką tik pabudusi! Aš šią liniją išbandžiau jau seniai ir spėjau pasidalinti savo asmenine nuomone, kuri gali sutapti arba nesutapti su kitų merginų nuomonėmis, čia. Dar kartą pasikartosiu, kad labai rekomenduoju vasarai įsigyti Glow Mon Amour švytėjimo suteikiančius lašelius bei atkreipti dėmesį į La Vie En Glow švytėjimo suteikiančių pudrų paletes, iš kurių man asmeniškai labiau patinka Cool Glow.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×