VIDEO: RIGA FASHION WEEK

2016 balandžio 15 in Renginiai, Video - Komentarų nėra

LT Geriau vėliau nei niekada, tiesa? Aišku, kad geriausia yra viską daryti laiku, bet, deja, kartais aplinkybės susiklosto ne taip, kaip planavai. Taip atsitiko ir su mano video iš Rygos įkėlimu į interneto platybes. Tačiau bet kokiu atveju džiaugiuosi, kad įveikiau save ir sumontavau jums neilgą, 10 minučių trukmės video iš Rygos mados savaitės, apie kurią jau spėjau papasakoti jums čia.

Labai stengiuosi tobulėti video redagavimo atžvilgiu, todėl labai tikiuosi, kad įvertinsit mano pastangas ir lauksit daugiau video! <3


EN It’s better to do something a bit later than never, right? Of course it’s always better to do everything in time, but sometimes something just goes wrong and you cannot complete all your tasks the way you want to. That’s what exactly happened with my vlog from Riga Fashion Week which I attended two week ago and wrote a post here. But I’m still satisfied with what I had done, so make yourself a cup of tea or coffee and enjoy the video!

I’m trying to become more experienced in video editing, so I really hope that you will appreciate my attempts and keep watching my videos <3

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×