VIENAS VERSTOS ODOS SIJONAS – DU ĮVAIZDŽIAI

2018 spalio 23 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Labas, ketvirtadieni! Ir, aišku, labai jums visiems. Nuostabūs rudens orai jau traukiasi, orai atšala, o jau tuoj pat pradėsime skaičiuoti dienas iki advento pradžios. Šis ruduo yra tikrai vienas gražiausių mano matytu: toks šiltas, jaukus, saulėtas, spalvotas ir pilnas nuostabių prisiminimų. Šiandien noriu pasidalinti dviem deriniais, kuriuose derinau tą patį rudą verstos odos imitacijos sijoną.

golfas, sijonas, striukė, kepurė Tally Weijl/ batai Dr. Martens


Pirmas derinys man yra tikras rudens įsikūnijimas spalvinės gamos atžvilgiu. Būtent ruduo man asocijuojasi su šiltomis rudomis ir geltonomis spalvomis bei atspalviais. Šiuo atveju nusprendžiau prie minėto sijono priderinti šiltos geltonos spalvos aptemptą golfą ir netikros odos aviator stiliaus striukę. Aš dievinu kepures. Neįsivaizduoju nei vasaros be šiaudinės skrybėlės, nei žiemos be jaukios, storos megztos kepurės, nei rudens ar pavasario bei plačios vilnonės skrybėlės arba baker boy stiliaus kepurės. Būtent pastarąją ir pasirinkau šiam įvaizdžiui, kadangi puikiai tiko tiek spalviškai, tiek pagal stilių. Puikus variantas šiltam savaitgalio pasivaikščiojimui po Vilniaus senamiestį.

megztinis, sijonas, šalikas, kuprinė Tally Weijl/ batai Dr. Martens/ kepurė Lindex


Antrą derinį jau buvau senokai rodžius savo Instagram paskyroje. Beje, jei dar nesekate manęs ten, tai drąsiai kviečiu pasekti @darjatupcaja. Šiuo atveju prie šio sijono nusprendžiau priderinti tamsiai žalios spalvos megztinį, raudoną languotą šaliką, kuprinę, kurį transformuojasi į rankinę (ir atgal), ir vėlgi baker boy stiliaus kepurę, tik jau juodos spalvos. Man šis įvaizdis yra toks mokyklinukės arba studenčiokės įvazidį. Net žiūrėdama į šias nuotraukas mintyse įsivaizduoju, kad viena ranka turiu nešti porą vadovėlių ir sąsiuvinių, o kitoje laikyti mėgstamos cappucino kavos puodelį. Ak, tas ruduo!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×