VINILINĖS KELNĖS KASDIENAI: KAIP?

2019 balandžio 7 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Nors latekso arba vinilo aktualumas palyginus su neonine spalva šį sezoną yra kiek sumažėjęs, tačiau sutikite su manimi, kad gerokai daugiau nei prieš metus atėjęs į „visuomenę“ trendas vis dar užsilikęs daugelio iš mūsų spintose timpų, t.y. aptemptų kelnių, pavidalu. Iš pirmo žvilgsnio juodos vinilinės kelnės gali pasirodyti esąs agresyvus sprendimas kasdienai, ypač jeigu dirbate ofisinį darbą, tačiau tai nėra tiesa. Reikia žinoti, kaip derinti vinilą, kad jūsų įvaizdis neįgautų fetišizmo prieskonio ir kolegos negautų širdies smūgio, kai pirmadienio rytą įžengsite į ofisą kaip niekur nieko. Šiandien aš nusprendžiau pasidalinti savo įgyta patirtimi ir patarimais derinant juodas vinilines kelnes kasdieniuose įvaizdžiuose.

Visų pirma, aš niekada nemaišau tokių kelnių su juodais aptemptais džinsais. Kodėl? Nes tai nėra alternatyvą jūsų mėgstamiems džinsams, kuriuos renkatės esant bet kokioms gyvenimo aplinkybėms. Su tokio stiliaus timpomis viskas yra šie tiek sudėtingiau. Šiuo atveju viršus turi būti prailgintas, kad ir kas tai bebūtų. Pavyzdžiui, tobulai atrodys ilgas megztinis arba megzta suknelė, prailginti balti laisvo kirpimo marškiniai, klasikinis languotas švarkas arba dviem dydžiais didesnis džemperis ir geriausia, kad jis būtų neutralios spalvos: baltas, pilkas, juodas arba smėlio spalvos. Tokiu atveju jūs neutralizuojate juodų vinilinių kelnių – pagrindinio seksšopų bestseller‘io – agresyvumą žaisdami su skirtingais audiniais bei jų faktūromis. Antra, aš visada renkuosi tik žemapadę avalynę: baltus sportbačius arba grubius aulinukus. Jeigu norite sukurti stilingą įvaizdį kasdienai, tai tokiu atveju apie aukštakulnius reikia pamiršti.

Kalbant apie mano derinį, kurį šiandien rodau, tai aš nusprendžiau savo jau praeitais metais įsigytas juodas vinilines timpas derinti su trumpa megzta suknele. Ši suknelė-megztinis yra gan keisto ilgio, nes kaip megztinis yra per ilgas, o kaip suknelė – šiek tiek per trumpa, todėl ją derinu arba su juodais auliniais batais virš kelių, arba kaip šiuo atveju – su vinilinėmis timpomis bei Dr. Martens batais. Kadangi orai jau leidžia šiek tiek nusirengti, pasirinkau netikros odos juodą liemenę, nors taip pat gerai atrodytų ir juodas klasikinis paltas. Kalbant apie aksesuarus, tai per daug nesukau sau galvos ir tiesiog pasiėmiau tai, kas buvo po ranka, t.y. savo kasdienę shopper stiliaus rankinę. Ir išėjo paprastas, šiek tiek rokiškas, bet tikrai jokiu būdu ne agresyvus ar vulgarus įvaizdis, su kuriuo sėkmingai nukeliavau į darbą, o vakare – į susitikimą prie kavos puodelio.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×