APSIPIRKIMAS: VISKAS, KO REIKIA, KAI ESATE PRIVERSTI BŪTI NAMIE

2020 balandžio 6 in Apsipirkimas, Namai - 1 komentaras

Kadangi mes ir toliau esame priversti praktikuoti socialinį atsiribojimą, daugelis iš mūsų (tame tarpe aš ir visa mano šeima) praleidžia didžiąją dalį paros laiko (o dažniausiai netgi kelias paras iš eilės) namuose. Kažkas laikinai neteko darbo, kažkas dirba iš namų, bet visi mes turime vienaip ar kitaip prisitaikyti prie gyvenimo būdo esant karantinui. O tai reiškia, kad laikas atsinaujinti jaukių, namų režimui tinkamų drabužių atsargas. Taip, galbūt šiuo metu kalbėti apie aprisipirkimą nėra labai etiška, tačiau kur kas geriau yra leisti sau atitolti nuo realybės ir pasidžiaugti naujais drabužiais negu nuolatos skaityti straipsnius naujienų portaluose. Vis tiek norime būti gražios net būdamos 24/7 tarp keturių sienų, todėl šiandien pasidalinsiu keliais patarimais, ką šiuo metu vertėtų įsigyti. Būkime saugios ir jaukios!

DŽEMPERIAI

Oficialiai džemperių sezonas neegzistuoja, nes jie aktualūs tiek žiemą, tiek pavasarį, tiek vasarą, tiek rudenį. Nuo šiol džemperiai turi dar vieną sezoną – karantiną. Aš juos dievinu, todėl šiuo metu beveik iš jų neišlendu, nes tai be galo patogu ir tinka tiek nieko neveikimui, nes labai jauku, tiek darbui, nes atrodo tikrai padoriau negu pižama ar chalatas.

SPORTINĖS KELNĖS

Kaip noriu jaustis itin patogiai ir jaukiai, prie džemperio derinu sportines kelnes. Anksčiau jas nešiodavau tik nuvažiuoti iki sporto klubą ir/arba atgal ir nuėjimai iki parduotuvės, o dabar galiu sau leisti nešioti visą dieną nuo pat ankstyvo ryto iki pat vėlaus vakaro. Jeigu video skambučių metu stengiuosi rinktis kiek padoresnį viršų, tai apačios atžvilgiu savęs neriboju.

TAMPRĖS

Dievinu jas. Mano spintoje sportinių tamprių tikrai netrūksta – turiu mažiausiai 10, nes anksčiau man visada buvo aktualu turėti tiek, kad užtektų visą savaitei sporto ir nereikėtų vidury savaitės nieko skalbti. Karantino metu mano treniruočių dažnumas kiek sumažėjo ir iš sporto salės persikėlė į namus bei lauką, tačiau tampres nešioju žymiai dažniau. Tai idealus variantas karantino metu, kadangi puikiai tinka sėdėjimui namie, nuėjimui iki parduotuvės, vakariniam pasivaikščiojimui su šuniu, sportui namuose ir bėgimui lauke. Netgi mano draugė pastebėjo, kad per šias 3 savaites praktiškai visada yra su tamprėmis. Ir nieko nuostabaus, nes tai universaliausias variantas!

MEGZTI KOSTIUMĖLIAI

Mačiau tiek daug nuostabiai atrodančių megztų kostiumėlių, kad net ir pati užsimaniau turėti tokį. Tai yra kasdienis variantas, tačiau jaukus ir žymiai puošnesnis negu paprastas džemperis ir sportinės kelnės. Yra daug įvairių variantų, įskaitant tiek tiek kelnes, tiek šortus, tačiau aš vis dėlto varvinu seilę į variantą su kelnėmis. Be to, ir pasibaigus karantinui tokį kostiumėlį galima nešioti tiek po namus, tiek į miestą priderinus, pavyzdžiui, su juoda odine klasikine striuke ir baltais sportbačiais.

DVIRATININKO ŠORTAI

Dviratininko šortų žvaigždė dar neužgeso! Nors praeitais metais aš nusprendžiau nepritaikyti sau ir savo spintai šios tendencijos, tačiau šiuo metu persvarsčiau savo sprendimą ir į pirkinių krepšelį įsimečiau vieną porą juodų dviratininko šortų. Man jie labai gražiai ir patogiai atrodo su vienspalviu dideliu džemperiu, kas irgi yra puikus naminės uniformos variantas.

NAMINĖS ŠLEPETĖS

Kadangi niekur per daug neiname, avėti paprastus batus nėra tikslo. Na, nebent iki parduotuvės, į treniruotę arba pasivaikščiojimui gamtoje (laikantis socialinio atsiribojimo, aišku). Vis dėlto didžiąją dalį savaitės tenka rinkis namines šlepetes. O kodėl gi ir čia nepasipuošus ir neatsinaujinus? Jūsų pėdos tiks padėkos jums už naują porą jaukių ir šiltų šlepečių!

Tikiuosi, kad bent minimaliai įkvėpiau jus atnaujinti savo naminių drabužių stalčių, o dabar pati esu padaryti užsakymo. O kaip jūs leidžiate karantiną: būnate 24/7 namie ar vis dėlto dirbate kaip ir anksčiau?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L US

1 komentaras

 • dovilė - influx.lt 2020 balandžio 12 at 18:38

  Dviratininko šortus ir aš bandysiu į savo garderobą pritaikyti, įsigijau juodus ir army green. Antrinu, man irgi gerai žiūrisi prie džemperių, ilgesnių over-sized marškinėlių

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×