VITAMINO C NAUDA MŪSŲ ODAI – KIEHL’S POWERFUL-STRENGTH LINE-REDUCING CONCENTRATE

2018 birželio 6 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Vitaminas C yra gana populiarus ingredientas. Iš tikrųjų dauguma iš mūsų pažįsta jį dėl dažno vartojimo vaisių ir daržovių pavidalu. Tačiau tyrimai veido priežiūros tema atskleidžia vitamino C vaidmenį kovojant su odos senėjimu. Jei jūs dažnai valgote mėlynes ar acai uogas, tai jūs jau esate vienu žingsniu priekyje. Kalbant apie veido odos priežiūrą, tai šiuo atveju vitaminas C yra žymiai efektyvesnis, nei jo vartojimas su vaisiais ar daržovėmis. Būtų neprošal papildyti juo savo veido odos priežiūros rutiną, kadangi jis padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, paskatinti mikrocirkuliaciją bei kolageno gamybą. Ką reikia žinoti?

Kas tas vitaminas C?

Vitaminas C, dar žinomas kaip askorbo rūgštis, yra vienas iš pačių stipriausių antioksidantų. Jo yra citrusiniuose vaisiuose, uogose, taip pat tokiose daržovėse, kaip saldžioji paprika, svogūnas, kopūstas. Vitaminas C gali būti išgautas iš šių natūralių ingredientų, tačiau mokslininkai dažnai sukuria formules laboratorijose tam, kad produktas būtų stabilus. Žmogaus organizmas negali pats gaminti vitaminą C arba saugoti jo didelį kiekį, bet jis yra būtinas tam, kad oda būtų sveika ir todėl ji reikia įtraukti į kasdienę veido odos priežiūros rutiną.

Ką jis daro odai?

Daugelis žino, jog vitaminas C pasižymi skaistinančiomis bei balinančiomis savybėmis, tačiau pagrindinė vitamino C funkcija yra kolageno gamybą. Epidermis yra sudarytas iš kolageno, o vitaminas C reguliuoja kolageną. Iki 20 metų mūsų organizmas pastoviai gamina kolageną, o vėliau jo gamyba palaipsniui mažėja, bet vitaminas C stimuliuoja jo kūrimąsi. Taip pat šis ingredientas apsaugo mūsų odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Vitamino C naudojimas didina odos mikrocirkuliaciją, padeda atsikratyti toksinų ir priemaišų, kurie atsiranda dėl saulės poveikio, išorinio streso bei aplinkos taršos.

Stabilumas yra svarbiausia!

Deja, bet kuo efektyvesnės formulės yra vitaminas C, tuo mažiau stabili ji yra. Prekiniai ženklai tobulina savo priemonių sudėtis tam, kad užtikrintų vitamino C stabilumą bei veiksmingumą. Vitaminas C yra lengvai pažeidžiamas, o ypač esant tiesioginiams saulės spinduliams – šviesai ir šilumai. Priemones, kurių sudėty yra vitamino C, reikia laikyti kuo toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Kitaip priemonė greitai oksiduojasi ir praranda visas naudingas mūsų odai savybes.

Mano kasdienė vitamino C dozė – Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumas

Serumas su 12,5% vitamino C. Nuo šiol sukurtas su dar daugiau vitamino C – 10,5% askorbo rūgšties ir 2% askorbilo gliukozidu. Nauja ir patobulinta formulė mažina gilesnes veido linijas ir raukšles bei atkuria skaistumą. Padeda matomai mažinti poras bei lygina odos tekstūrą. Praturtinas hialurono rūgštimi, kuri padeda formuojant odos tekstūrą bei suteikiant drėgmės. Dermatologų patikrtintas, tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Formulei besigeriant į odą galima jausti šildantį pojūtį. Galima naudoti du kart dienoje – ryte ir vakare.

Aš šį serumą naudoju kaip ir rekomenduojama: du kartus per dieną, po veido prausimosi bei tonizavimo ir prieš drėkinamąjį kremą. Pirmas kelias sekundes tikrai jaučiasi malonus šildantis pojūtis. Man labai patinka jo tekstūra, kvapas bei poveikis. Tikrai jaučiasi, kad oda labiau švytinti ir gerai sudrėkinta. Šiuo metu naudoju Mixa Hyalurogel liniją, apie kurią pasakojau čia, ir šį Kiehl’s serumą su vitaminu C. Ne veltui sakoma, kad antioksidacinių vitamino C sąvybių ir hialurogo rūgšties kombinacija padeda odai išlikti sudrėkintai, elastingai ir švytinčiai – mano oda tokia ir yra: jokių išsausėjimų, jokio tempimo jausmo!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×