WHAT’S IN MY TRAVEL MAKEUP BAG? VIENNA EDITION

2017 vasario 15 in Grožis, Kelionės - Komentarų nėra

Sveiki! Vakar kaip tik grįžau iš Vienos, kur apturėjau labai smagų savaitgalį ir trumpas atostogas. Apie savo kelionę į Austrijos sostinę dar kalbėsiu ir kalbėsiu nuotraukų dienoraščių įrašuose, tačiau šiandien noriu pasidalinti dviejų kosmetinių turiniu, kuris keliavo su manimi į Austriją. Iš viso Vienoje praleidome 2,5 dienos, o kelionė į priekį ir atgal užtruko po dar papildomą vieną dieną. Įrašu dalinuosi po kelionės, nes tik grįžusi po kelionės galiu drąsiai aptarti kosmetinių turinį ir pasidalinti, ko man tikrai prireikė, o ką galėjau ir palikti Lietuvoje. Su manimi keliavo viena dekoratyvinės kosmetikos kosmetinė ir viena kosmetinė su veido, kūno ir kita priežiūra, tačiau, kaip ir minėjau, pasistengiau pasiimti tik būtiniausius dalykus, o visus “galbūt prireiks” palikti namie. Ar man pavyko?

Kalbant apie dekoratyvinės kosmetikos kosmetinės turinį, tai su savimi į kelionę pasiėmiau tuos produktus, kuriuos naudoju jau ilgą laiką ir 100 proc. pasitikiu. Jokiu naujienų testavimui neėmiau ir labai džiaugiuosi tokiu savo priimtu sprendimu. Šiek tiek trumpai apie šį dešimtuką:

1. Missha Pefect Cover BB Cream (21).

2. Make Up Factory Cover Up Concealer Set (03 light). Šioje mažytėje paletėje yra ir pats maskuoklis, kuris puikiai tinka tiek paakių maskavimui, tiek spuogeliams paslėpti, ir pudra jam užfiksuoti. Tiesa, aš šią pudrą naudoju ir viso veido užfiksavimui, todėl kitos pudros imti su savimi nereikia.

3. The Balm In The Balm Of Your Hand paletė. Tai geriausias The Balm produktas, kuris keliauja su manimi visada: į Maskvą, į Berlyną, į Rodo sąlą, į Rygą ir, aišku, negalėjau šios paletės nepasiimti ir į Vieną. Joje yra ir skaistalai, ir švytėjimo suteikianti priemonė, ir bronzeris, ir šešėliai, ir lūpų dažai.

4. Nyx Micro Brow Pencil (Ash Brown). Labai paprasta naudoti ir nereikia su savimi imti papildomo šepetėlio.

5. Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer.

6. Nyx Felt Tip Liner.

7. Loreal Paris Volume Million Lashes Fatale Mascara.

8. Loreal Paris Lip Liner Couture By Colorriche (630 Beige a nu).

9. Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color (932 Clay Crush). Mano mėgstamiausias nude spalvos lūpdažis.

10. Pupa I’m Matte Lip Fluid (056). Tai vienintėlė priemonė, kuri liko nė karto nepanaudota, nes nebuvo nei progos, nei noro, nei oro sąlygų, kad pasidažyčiau raudonu matiniu lūpų dažu.

Antros kosmetinės turinys irgi pasiteisino. Visos priemonės buvo naudojamos, o kai kurias iš jų aš išmečiau prieš keliaujant atgal namo, nes specialiai ėmiau tuos produktus, kurie jau eina į pabaigą arba yra kelioninio dydžio.

1. Dantų pasta ir šepetukas, kuriems papildomų komentarų nereikia.

2. Tangle Teezer Compact Styler plaukų šepetys. Šis yra labai kompaktiškas ir mažas, tad užima visai nedaug vietos.

3. Lancome Visionnaire veido kremas. Šį mažos talpos veidos kremą gavau savo Lancome kalendoriuje ir iš karto pasidėjau jį kuo giliau į stalčių, kad galėčiau pasiimti į kelionę. Pats kremas labai patiko ir yra tinkamas naudoti tiek iš ryto, tiek vakare.

4. Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl paakių kremas.

5. Lancome Tresor kvepalų mėginukas.

6. Loccintane rankų kremas.

7. Dove Original rutulinis dezodorantas. Beje, šis buvo sėkmingai pabaigtas iš išmestas prieš kelionę į Lietuvą.

8. Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash prausklis, kurį naudojau tiek veidui, tiek kūnui. Irgi buvo sunaudotas iš išmestas.

9. Nashi Argan plaukų aliejaus mėginukas. Taipogi iškeliavo į šiukškių dėžę.

10. Chi Argan Oil plaukų šampūno ir kondicionieriaus duetas. Kaip tik tokio kiekio užteko 3 galvos plovimams.

11.Bath&Body Works antibakterinis rankų gelis. O kaip be jo?!

Šepetėliais ir kempinėlėmis irgi apsikrauti nenorėjau, todėl pasiėmiau tik du akių šešėlių šepetėlius (vieną iš Urban Decay Naked2 paletės, o antrą iš Crown Brush), Make Up Factory šepetėlį sausai pudrai, Lindex šepetėlį bronzeriui, Real Techniques šepetėlį švytėjimo suteikiančiai priemonei, Beauty Blender kempinėlę maskuokliui ir Make Up Eraser rankšluostuką makiažui nuvalyti.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×