WHAT’S IN MY TRAVEL MAKEUP BAG?

2016 rugpjūčio 8 in Grožis, Kelionės - Komentarų nėra

LT Pakalbėkime apie kosmetiką. Pastaruoju metu vis dažniau ir dažniau kalbu apie kosmetiką, bet nieko negaliu su tuo padaryti, nes esu priklausoma nuo jos… Šiandien noriu pasidalinti savo kelioninės kosmetinės turiniu. Nors kosmetikos turiu pakankamai daug, tačiau savaitę ar mažiau galiu ramiai išgyventi su minimumu. Šį kartą aš važiavau aplankyti Vokietijos sostinės, kur praleidau apie 3 dienas, tačiau ir savaitei į Maskvą vežiausi tiek pat. O dabar apie viską nuo pradžių.


EN Let’s talk about makeup again. I’ve been really into makeup recently, but I can’t do anything about it, because I’m just obsessed… Today I want to show you my travel makeup essentials. I have a lot of makeup, but I can survive without my whole collection, because products that you see in the pictures are all I need. This time I was travelling to Berlin and spent there about three days, but I brought exactly the same kit for more than a week to Moscow. 

travel makeup bag_2

LT 1. In The Balm Of Your Hand paletė iš The Balm. Tai ne tik mano mėgstamiausia paletė, bet taip pat ir šių metų dekoratyvinės kosmetikos atradimas. Šią paletę naudoju kiekvieną dieną, todėl ir kelionėje ji man yra būtina. Joje yra ir skaistalai, ir bronzeris, ir highlighteris, ir šešėliai, ir priemonės lūpoms. Apie šią paletę rašiau čia.

2. Skystas makiažo pagrindas. Aš renkuosi Pupa Like A Doll, nes aš turiu 10ml mėginuką, kuris neužima daug vietos. Ją labai lengva paskirstyti pirštais ir ji yra mano viena mėgstamiausių.

3. Nyx HD maskuoklis. Tiesiog maskuoklis, kurį dabar naudoju.

4. Master Brow Pro Palette antakių rinkinys. Kompaktiškas, viduje yra šepetėlis ir yra viena šviesi spalva, kurią esant reikalui bus galima naudoti kaip akių šešėlį. Apie šią paletę rašiau čia.

5. Giordani Gold iš Oriflame atnakių tušas tam, kad būčiau užtikrinta, kad antakių dienos bėgy bus vietoje ir nepabėgs nuo manęs.

6. Grandiose skystas akių pravedimas ir blakstienų tušas iš Lancome. Mano liepos mėnesio favoritai, apie kuriuos taip pat rašiau ir čia.

7. Urban Decay Revolution lūpų blizgis (splava Liar). Tai vienas iš tų blizgių, kuris manęs visiškai neerzina ir tinka man tiek pagal spalvą, tiek pagal konsistenciją, tiek pagal išsilaikymą ant lūpų. Dieninis variantas.

8. Kate lūpų dažai iš Rimmel (spalva 107). Šiek tiek ryškumo vakariniams pasivaikščiojimams.

9. Essence pieštukas (spalva 08 red blush) puikiai dera su Kate lūpdažiu.

10. Nyx Intense Butter Gloss (spalva blueberry tart) drąsiam įvaizdžiui.

11. Nivea Lip Butter, nes nors vienas balzamas yra būtinas šalia.

12. Essence All About Matt! servetėlės, kurias taip pat naudoju ir vietoje birios pudros makiažui užtvirtinti.


EN 1. In The Balm Of Your Hand palette from The Balm. It is not only my favorite palette for everyday, but also the best makeup discovery of 2016. You have everything you heed in here: three blushes, a bronzer, a highlighter, few eyeshadows and two lip products. You can read my whole review here.

2. A foundation. I go for Pupa Like A Doll one, because I have a tester, which is perfect for travelling. 

3. Nyx HD concealer. Just a concealer, that I’m currently using.

4. Master Brow Pro Palette. Travel friendly, you also have a tiny brush and the lightest shade can be used as an eyeshadow as well. Read more about this palette here.

5. Giordani Gold Oriflame eyebrow mascara for making sure that my brows will stay in place.

6. Grandiose liquid eyeliner and mascara. Love these two so much!

7. Urban Decay Revolution lip gloss in Liar. I mentioned it in my july favorites here as well.

8. Kate lipstick in 107 from Rimmel. Perfect red lip.

9. Essence lip pencil in 08 red blush goes perfectly with Kate lipstick.

10. Nyx Intense Butter Gloss in blueberry tart for bold evening look.

11. Nivea Lip Butter, because you always need a lip balm.

12. Essence All About Matt! oil control paper for fixing my foundation.

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×