YOUTUBE ATRADIMAI #1

Sveiki! Šią savaitę noriu pradėti nuo šiek tiek kitokio ir mano skelbiamam turiniui nebūdingo įrašo. Su youtube pasauliu susipažinau labai seniai, tačiau kasdien ten lankytis ir vakarais žiūrėti keliamus video pradėjau 2012 metais. Nuo to laiko atradau youtube platybėse labai daug įdomių asmenybių, susipažinau su nemažai įkvepiančių istorijų, pamačiau visai kitokį gyvenimą įvairiose šalyse ir t.t. Youtube žiūriu įvairius video: tiek apie grožį, tiek apie madą, tiek apie sportą, tiek apie paprastą kasdienį gyvenimą. Čia yra viskas, apie ką tik galite pagalvoti! Būtent todėl sugalvojau naują rubriką – Youtube atradimai. Šiuose įrašuose dalinsiuos ne tais video, kurie man tiesiog patiko, prajuokino ar “suėjo antram planui”, o tik tokiais, kurie privertė susimąstyti, įkvėpė ar galbūt šokiravo. Žiūrime kartu?

MARIE NOVOSAD

Marie Novosad video yra meilę savo kūnui. Tiesa, jis yra rusų kalba, bet suprasti nėra sunku. Kaip galima nekęsti savo kūno, jeigu tavo kūnas yra tavo ir bus tik tavo visą gyvenimą? Nuo pat gimimo ir iki pat mirties. Taip, tobulų nėra. Nestangri oda, strijos, celiulitas, pastebimi apgamai, randai. Bet gi gyvenimas ties tuo nesibaigia! Savo kūną reikia mylėti ir puoselėti. Visame kame turi būti balansas. Nevalgyti daug nesveiko maisto, tačiau ir nesportuoti kiekvieną dieną iki sąmonės netekimo. Tikras, nesuvaidintas video.

JACOB LUKAITIS

Jokūbo video man išmetė prie rekomenduojamų ir, pamačiusi žodį Šiaurės Korėja, iš karto ant jo paspaudžiau. Ši šalis yra pati paslaptingiausia pasaulyje. Uždara, pilka, pavojinga, kupina paslapčių ir itin netikra. Viskas ten atrodo lyg suvaidinta. Badą, skurdą ir nelygybę bandoma paslėpti nuo į šalį atvykstančių turistų visais įmanomais būdais. Atvykęs į Šiaurės Korėją tu prarandi laisvę, nes be gido leidimo net negali išeiti iš viešbučio. O jei išeisi, gali netyčia atsidurti kalėjime. Po šio video peržiūrėjau dar kelis apie šią šalį, tačiau su kiekvienu video man darėsi vis baisiau ir liūdniau.

INNA’S CORNER

Inga yra ne tik mano draugė-blogerė, bet taip pat ir pradedančioji vlogerė. Jos pirmi lietuviški video iš Kroatijos yra labai įdomūs, kokybiški ir labai gražiai sumontuoti. Būtent tokie ir turi būti kelionių video. Jaučiasi nuotaika, atmosfera, emocijos, ne per daug kalbų, ne per daug vaizdų. Išlaikytas tobulas balansas! Po tokių video ir pačiai norisi apsilankyti Kroatijoje.

GRETA GEDUTYTĖ

Gretą atsimenu dar nuo labai senų laikų, kai blogų rašymo mada tik prasidėjo. Kada tai buvo? 2011 ar 2012? Šiuo metu Greta ne taip dažnai pildo blogą, tačiau vis dažniau ir dažniau pradžiugina naujai įkeltu video iš Turkijos. Man visada patiko žmonės, kuriems toli gražu ne viskas yra padėta ant lėkštutės, tačiau jie iš mažai sugebėdavo padaryti daug ir išnaudodavo visas galimybes. Būtent tokios nuomonės aš esu apie Gretą. Su kiekvienu nauju video montavimas tobulėja ir tobulėja, o vienas mėgstamiausių jos video yra šis apie turkiškas vestuves. Jei jums įdomios yra skirtingos kultūros ir religijos, siūlau peržiūrėti bent kelis jos video ir pažinti musulmonų šalį iš arčiau.

BECCA ROSE

Prieš 5 metus tikrai maniau, kad darysiuos bent vieną plastinę operacinę, nes nebuvau patenkinta savo išvaizda. Tai nosis negražiai atrodė, tai rankos, tai liemuo, tai dar kažkas. Labai džiaugiuosi, kad šiandien esu visiškai patenkinta savo išvaizda, o tuo kuo nesu 100 proc. patenkinta, galima patobulinti ir be chirurgo pagalbos. Ypač kai niekada negali žinoti, ar operacija bus sėkminga… o dar tas nežmoniškas skausmas. Aš tikrai nesu prieš plastines operacijas, jeigu žmogui tai yra labai svarbu ir daug ką reiškia. Būtent dėl šios priežasties man be galo patiko Becca Rose istorija, kadangi apie šią operaciją ji svajojo vos ne visą gyvenimą. Tikrai įkvepiantis video!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.